سوئیچ شبکه صنعتی چیست

سوئیچ شبکه صنعتی به گونه‌ای طراحی شده است تا در محیط‌های دور و سخت با طیف‌های دمایی شدید فعالیت کند. سوئیچ اترنت صنعتی در برابر رطوبت و آلودگی‌ها مقاوم است و تداخلات الکترومغناطیسی را تاب می‌آورد و توان افزونی را فراهم می‌کند. می‌توان از سوئیچ POE برای تأمین نیروی تجهیزات دور از جمله دوربین، اکسس پوینت و کنترل درب استفاده کرد.

به حداکثر رساندن زمان آپ تایم

سوییچ شبکه صنعتی اعتبار و افزونگی مورد نیاز برای شبکه‌های با مأموریت حساس را فراهم می‌کند. شما می‌توانید از سوئیچ شبکه صنعتی برای موارد ذیل استفاده کنید:

  • بک هال (Backhaul) دوربین امنیتی تحت شبکه
  • ساخت اتوماسیون
  • ساخت تجهیزات اتوماسیون
  • مانیتورینگ دوربرد و کنترل
  • تحصیل داده‌های M2M
  • کاربردهای نظامی و دریایی

سوئیچ شبکه صنعتی چیست

مطلب مرتبط: انواع سوئیچ شبکه و کاربرد آن

استفاده از سوئیچ شبکه صنعتی در محیط‌های با شرایط خاص

سوئیچ شبکه اترنت می‌تواند دمای ۴۰- درجه تا ۷۵+ درجه را تاب بیاورد و در محیط‌های صنعتی از جمله مترو مورد استفاده قرار بگیرد.

راهنمای خرید سوئیچ شبکه صنعتی

در زمان خرید سوییچ شبکه صنعتی حتما به ویژگی‌های سوئیچ اترنت صنعتی مناسب سیستم‌تان دقت کنید. سوییچ اترنت صنعتی را انتخاب کنید که پورت‌های متنوع و گزینه‌های تأمین توان را داشته باشد.

جبران سریع نقص سیستم

انعطاف‌پذیری شبکه را با پروتکل STP و پروتکل‌های فوق سریع حلقه آلفا ارتقا دهید. این پروتکل‌ها می‌توانند ترافیک را در صورت شکست یک ارتباط (لینک) در کمتر از ۳۰ میلی ثانیه تغییر مسیر دهند.

ما در سایت آی تی تلکام انواع تجهیزات شبکه و فیبر نوری از جمله سوئیچ شبکه صنعتی را برای‌تان تأمین خواهیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوییچ اترنت صنعتی می‌توانید از طریق تالار گفتگو وارد شوید یا این‌که از طریق دیگر راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

 

منبع: blackbox

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *