مدیا کانورتر 4 پورت شبکه تک پورت ماژول SFP

مدل محصول: Media Convertor 4port Ethernet 1 port SFP Modules

Model: Media Convertor 4port Ethernet 1 port SFP Modules
شرکت سازنده: سفیر
سفیر
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc1595
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما افزایش سرعت گیگابیت گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مدیا کانورتر 4 پورت شبکه تک پورت ماژول SFP یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای و سوئیچ اترنت اسـت کـه امـواج دیجیتالی را در یک کـابـل مسـی زوج سـیم (UTP) به امواج نور در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه تبدیل می‌کند و برعکس نیز این کار را نیز انجام می دهد. بیشتر مدیا کانورتورها به عنوان یک مبدل فیبر نوری که برای انتقال داده فرستنده و گیرنده بر روی بستر فیبر نوری استفاده می کند.

مبدل فیبر نوری می تواند تبدیل سیگنال های فوق العاده و با قدرت بالای صنعتی به ویژه برای کاربردهای متفاوت صنعتی طراحی می‌شوند. کاربردهای مبدل فیبر نوری عبارتند از: کنفرانس ویدئویی، گوشی هوشمند، اینترنت، رادیویی، اترنت و داده های بانکی و اطلاعاتی.

مدیریت مدیا کانورتر 4 پورت شبکه تک پورت ماژول SFP

مبدل رسانه‌ای (Media Converter) یا مبدل فیبر نوری دوربین شبکه 4 پورت شبکه (اترنت) – تک پورت ماژول SFP یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای تجاری غیرمدیریتی و سوئیچ اترنت اسـت برای تبدیل دو نوع سیگنال رسانه مختلف انتقـال و اتصال شبـکه به نوع دیگر، که اجازه می‌دهد تا دو نوع از بخش‌ها به راحتی از دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰Base-T و ۱۰۰۰ Base-SX / LX به هم متـصـل شوند.

هـمچـنین برای نـامحـدود کردن پهنای بانـد قـوی و مسـافـت‌های طـولانی در کـابل‌های شـبکه اتـرنـت از جمله کابل مـسـی و آلومینـیومـی اسـتفاده می‌شود و با امکـان استفـاده از ماژول SFP و تجهیزات یـکپارچه‌سازی و مـدیـریت سیـسـتم‌های امنـیتـی از جمله کـابل‌کـشی‌های به وجود آمده، پهـنای باند و فاصـله ‌بین دو مـکـان انتـقال شـبکه‌‌های گسـترده را زیـاد می‌کند.

SFP چیست؟

SFP مخفف عبارت Small Form-factor Pluggable می باشد. این یک ترانسیور hot-pluggable است که به پورت SFP سوئیچ یک شبکه متصل می‌شود و از SONET, Gigabit Ethernet, Fibre Channel و دیگر استانداردهای ارتباطات پشتیبانی می‌کند. ماژول SFP، به عنوان کوچک کننده کوچک شکل یا مینی GBIC (مبدل رابط گیگابیت) نیز شناخته می شود، یک ماژول فرستنده ی نوری فشرده و پرقدرت است که به طور گسترده ای برای برنامه های مخابراتی و ارتباطات داده استفاده می شود.
مدیاکانورتورهای ماژول اترنت شبکه‌ای در مـدل‌های گوناگونی که دارند، می‌تواند از تک یا چند پورت با سرعت‌های مختلف ایجاد کند و بیشتر مدیاکانورتورها با امکان کفایت و عالی می‌تواند سوئیچ اترنت را به صورت پورت‌های اترنت شبکه‌ای مختلف با سرعت ۱۰۰ و ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه پشتیبانی کند.

جزئیات ممدیا کانورتر 4 پورت شبکه تک پورت ماژول SFP سفیر

نام مدل دستگاه مـدیاکانورتـر ماژول SFP اترنت شبکه ای (هم به صورت تجاری غیرمدیریتی و هم به صورت سوئیچ اترنت) DMC-003-1F سفیر است، که با قابلیت دو نوع رسـانه متفاوت انتقـال و اتصال شبـکه مـی‌تواند دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX را به هم متـصـل کند.

فـضـای کیس مـدیا کـانورتور فلزی، فـشرده و خـاص است که مـی‌تواند در برابر مـایعات، زنـگ زدگی، ضـربه و حـرارت محافظـت کند و رنگ آن الـکتروسـتاتیک که به خاطـر شـفاف، واضـح بودن این بدنه مدیا کانورتور است. مهم ترین دیگر ویژگی های مدیا کانورتور فیبر شبکه گیگابیتی صنعتی 2 پورت شبکه و 1 پورت فیبر نوری، این است که قابلیت تأمین کننده فواصل طولانی که شامل ۱۰، ۲۰، ۴۰، ۶۰، ۸۰، ۱۰۰ کیلومتر پشتیبانی می کند.

مشخصات و مزایا

4 port 10/100M RJ-45

1 port SFP Modules
Store and forward mode
Port base VLAN
Supports MAC self-learning
Automatic MDI/MDI-X configuration

Steel case

itt-mc1595

ویژگی‌ها

Protocol CSMA/CD
Standard IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX/FX, IEEE802.3x
Topology STAR
Number of Ports 4 Port 10/100Base-Tx 1 Port SFP Module
Uplink Ports None
Transmission Rate 10Mbps: 14880pps, 100Mbps:148800pps
Switching mode Store and Forward
Flow control mode IEEE 802.3x full-duplex flow control and back pressure flow control
LED Indicator LED status of Link, activity, Full/half duplex, speed, and power on diagnostic function
Cable Support
Fiber Cables/Connectors Single Mode/Multi Mode fiber cable SC, ST connector optional
Power supply AC:220V or DC:-48V
Temperature -20℃ to 70℃ ~ -40℃ to 75℃
Humidity 5% to 95% RH

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مدیا کانورتر 4 پورت شبکه تک پورت ماژول SFP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .