مبدل فیبر نوری 4 پورت فیبر 2 پورت شبکه

شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc3705
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مبدل فیبر نوری 4 پورت فیبر 2 پورت شبکه به منظور نظارت بر شبکه طراحی شده است. این دستگاه دارای دو پورت شبکه 10/100 و 4 پورت فیبر نوری 155 مگ است. این دستگاه فاصله انتقال را از طریق کابل مسی از 100 متر به 120 کیلومتر توسعه داد. این دستگاه مزایای بسیار زیاد دیگری نیز دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از امنیت داده‌ها، پایداری عملکرد و نگهداری آسان.

مشخصات مبدل فیبر نوری 4 پورت فیبر 2 پورت شبکه

Support the switch between 10/100Base-TX to 100Base-FX Port
4*155Mbps full duplex fiber ports,2*10/100M adaptive Ethernet ports
Support MDI/MDIX and half/full-duplex with auto-negotiation function
Each port has the complete LED Indicator light
Support single mode single fiber,single mode dual fiber,multi-mode dual fiber and SFP slot
Support IEEE802.1d Spanning Tree
Support IEEE802.1p Traffic Prioritization protocol
Support high performance QoS function on each port
Support broadcasting storm control
Support Jumbo packet of 2048 bytes
Support 4.5-20V voltage input
Support VLAN division
Support IEEE802.3x flow control and back pressure control
Require no configuration and will instantly operate as soon as you power it up
Realtek chip,lower power consumption, only 3W in full load condition

چنان‌چه برای خرید مدیا کانورتور ایرانی و بومی مناسب شبکه‌تان به مشاوره فنی و تخصصی نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در سایت آی تی تلکام تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین و مناسب‌ترین قیمت مدیا کانورتور را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم زیرا فروش مدیا کانورتور پایان راه و تعهد ما نیست، ما به رضایت شما می‌اندیشیم.

ITT-mc3705

ویژگی‌های این دستگاه

Standards
  • IEEE802.3 10Base-T
  • IEEE802.3u 100Base-TX/FX
  • IEEE802.3x Flow control
  • IEEE802.1p QoS
  • IEEE802.1d Spanning Tree
  • IEEE802.1q VLAN
Ethernet Port
  • Connector: RJ45
  • Data Rate: 10/100M
  • Distance: 100m
  • UTP Type: UTP-5E or higher level
Fiber Port
  • Connector: SC/FC/ST/SFP slot
  • Data Rate: 155Mbps
  • Optical Wavelength: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
  • Fiber Type: single mode 9/125μm, multi-mode 50/125μm, 62.5/125μm
  • Distance: 550m~100km
Performance
  • Processing Type: Store and Forward
  • Transmission type: full/half duplex
  • MAC Table Size: 2K
  • Back bandwidth: 1.2G
  • Time Delay: <150μs
Power
  • Input Voltage: AC100V~240V 50/60Hz
  • Connector: DC Socket
  • Working Voltage: 5V
  • Power Consumption: 1.8W~3.0W
Environment
  • Storage Temperature: -40~70℃
  • Operating Temperature: -10~55℃
  • Relative Humidity: 5-90% ( no condensation)

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مبدل فیبر نوری 4 پورت فیبر 2 پورت شبکه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .