ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100LX-RGD

مدل محصول: GLC-FE-100LX-RGD

Model: GLC-FE-100LX-RGD
شرکت سازنده: نتکس پلاس
نتکس پلاس
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sm2650
قیمت: تماس گرفته شود.
دسته:
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100LX-RGD یکی از ترنسیورهای فیبر نوری SFP برند سیسکو است که طول موج 1310 nm را دارا است. مسافت انتقال داده این نوع ماژول ۱۰ کیلومتر است.

 

Temperature:  -40 To 85°C

Data Rate:  155M

Distance:  10km

Wavelength:  1310nm

Connector:  LC Duplex

itt-sm2650

ویژگی‌ها

Transceiver unit with independent

1310nm FP Laser diode transmitter

In GaAsPIN photo diode receiver

Upto155Mbps data rate operation

Up to 10KM on 9/125μm SMF

Standard serial ID information compliant with SFPMSA

Digital Diagnostic Monitor Interface

Very low EMI and excellent ESD protection

+3.3V single power supply

RoHS compliant

Case operating temperature Commercial:0°Cto +70°C Extended:-10°Cto +80°C Industrial:-40°Cto+85°C

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100LX-RGD”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .