مبدل فیبر نوری 2 پورت شبکه 2 پورت فیبر

شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc3782
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 افزایش سرعت گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مبدل فیبر نوری 2 پورت شبکه 2 پورت فیبر نوری با 2 پورت شبکه 10/100/1000 و 2 پورت فیبر 1.25 گیگ فاصله انتقال یک شبکه را از طریق کابل مسی از 100 متر به 120 کیلومتر افزایش داد. همچنین مزایای زیاد دیگری نیز دارد از جمله: امنیت خوب داده‌ها، پایداری عملکرد و نگهداری آسان.

مشخصات مبدل فیبر نوری 2 پورت شبکه 2 پورت فیبر نوری

Support the switch between 10/100/1000Base-TX and 1000Base-SX/LX

2*1.25Gbps full-duplex fiber ports and 2*1000M Ethernet ports with auto-negotiation function

Support MDI/MDIX and half/full-duplex with auto-negotiation function

Support single mode single fiber,single mode dual fiber,multi-mode dual fiber and SFP slot

Support IEEE802.1d Spanning Tree

Support IEEE802.1q and VLAN division

Support high performance QoS function on each port

Support broadcast storm control

Support 5-16V voltage input

Support 10K Jumbo Packet

Support 8K MAC table

Support IEEE802.3x flow control and back pressure control

Require no configuration and will instantly operate as soon as you power it up

Low power consumption chip with heat sink built in to ensure longtime efficient operation.

 

چنان‌چه برای خرید مبدل فیبر نوری ایرانی و بومی مناسب شبکه‌تان به مشاوره فنی و تخصصی نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در سایت آی تی تلکام تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین و مناسب‌ترین قیمت مبدل فیبر نوری را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم زیرا فروش مبدل فیبر نوری پایان راه و تعهد ما نیست، ما به رضایت شما می‌اندیشیم.

ITT-mc3782

مشخصات مبدل فیبر نوری 2 پورت شبکه 2 پورت فیبر نوری

  Standards
  • IEEE802.3 10Base-T
  • IEEE802.3u 100Base-TX/FX
  • IEEE802.3ab 1000Base-T
  • IEEE802.3z 1000Base-SX/LX
  • IEEE802.3x Flow control
  • IEEE802.1p QoS
  • IEEE802.1d Spanning Tree
  • IEEE802.1q VLAN
Certifications
  • CCC, CE, FCC, RoHS
Ethernet Port
  • Connector: RJ45
  • Data Rate: 10/100/1000M
  • Distance: 100m
  • UTP Type: UTP-5E or higher level
Fiber Port
  • Connector: SFP slot
  • Data Rate: 1.25Gbps
  • Optical wavelength: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
  • Distance: 550m~100km
Performance
  • Processing Type: Store and Forward
  • MAC Table Size: 8K
  • Buffer Space: 1Mbit
  • Jumbo packet:10K
  • Back bandwidth: 8G
  • Time Delay: <20μs
Power
  • Power type:external power supply
  • Input Voltage:AC100V~240V  50/60Hz
  • Connector: DC Socket
  • Working Voltage:5V
  • Power Consumption: 1.1W~2.5W
Environment
  • Storage Temperature:-40~70℃
  • Operating Temperature: -10~55℃
  • Relative Humidity: 5-90% ( no condensation)
Warranty
  • 2  years
Physical Characteristics
  • Dimension: 160×84×26mm
  • Weight:0.30kg
  • Color: Metal, Black

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مبدل فیبر نوری 2 پورت شبکه 2 پورت فیبر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .