سوئیچ اترنت 8 پورت شبکه تک پورت فیبر تجاری غیرمدیریتی

مدل محصول: Model: Ethernet Switches SA GS 8ETH 1F

Model: Model: Ethernet Switches SA GS 8ETH 1F
شرکت سازنده: سفیر
سفیر
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sw015
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما شبکه حلقه‌ای پاور افزایش سرعت گیگابیت Full Duplex گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

سوئیچ اترنت 8 پورت شبکه تک پورت فیبر تجاری غیرمدیریتی GMC-010-1F-GS-8ETH سفیر دارای 8 پورت اترنت 2 SFP 1000base و 8 1000 Base RJ45 با استاندارد پروتکل IEEE802.3U IEEE802.3z 1000Base-TX/FX است که می‌توانند در حالت Full/Half duplex عمل کرده و همچنین به صورت MDI/MDI-X با دیگر دستگاه ها ارتباط برقرار کنند. این دستگاه می‌تواند از نداشتن پورت های RJ45 استفاده شود، به علاوه بر جایگزین کردن آن می تواند از سوئیچ فیبری با 2 SFP*1000base استفاده شود.

مشتری می‌تواند ماژول‌های متفاوت SFP مثل MM/SM, Simplex/Duplex, and SM for 20km-100km و … را بسته به نیاز انتخاب کند. این محصول سیگنال‌های نوری و الکتریکی را به طور کامل تبدیل می‌کند به طوری‌که بهتر از مبدل رسانه‌ای ثابت برای رفع نیازهای متفاوت مشتری عمل می‌نماید.

ویژگی هایی دیگر سوئیچ اترنت 8 پورت شبکه تک پورت فیبر تجاری غیرمدیریتی

MTBF (متوسط زمان بین دو خرابی) معادل 1,102,845 ساعت (125 سال)، دمای کاری 45- تا 75+ درجه سانتیگراد، قابلیت نصب روی ریل، وجود دو ورودی برق (Power Redundant) برای تامین برق پشتیبان و نیز استاندارد بدنه ی IP30، کارایی و مقاومت بسیار بالایی برای این دستگاه در محیط های خشن و صنعتی فراهم کرده است.

فـضـای کیس سوییچ  8 پورت شبکه و تک پورت فیبر فلزی، فـشرده و خـاص است که مـی تواند در برابر مـایعات، زنـگ زدگی، ضـربه و حـرارت محافظـت کند و رنگ آن الـکتروسـتاتیک که به خاطـر شـفاف، واضـح بودن این بدنه مدیا کانورتور می باشد. مهم ترین دیگر ویژگی های سوئیچ 8 پورت شبکه و تک پورت فیبر نوری، این است که قابلیت تأمین کننده فواصل طولانی که شامل ۱۰، ۲۰، ۴۰، ۶۰، ۸۰، ۱۰۰ کیلومتر پشتیبانی می کند.

ویژگی‌های سوئیچ اترنت 8 پورت شبکه تک پورت فیبر

  • پورت‌های 8RJ45 و پورت‌های 2SFP (انتخابی)
  • پشتیبانی 4K VLAN IDs, 3 level QoS, IPv4, IPv6
  • پشتیبانی اصول کابل کشی
  • شناسایی خودکار MDI/MDI-x cross line
  • پشتیبانی داده های بلند تا 1632 بایت
  • مطابق با کدهای ایمنی FCC و 15 Class A و CE Mark
  •  مصرف پایین پاور (10 وات) ، حرارت پایین، ثبات بیشتر
  • فضای فشرده فلزی، کیس ضد زنگ، رنگ الکتروستاتیک

itt-sw015

مشخصات

StandardIEEE 802.3 10 Base-T andIEEE 802.3u 100 Base-TX, IEEE802.3z, IEEE802.3ab
TopologySTAR
Number of Ports4x 10/100/1000-TX ports 2x 1000Base-SX/LX port
Transmission RateTP: 10/100/1000 MbpsFiber: 1000 Mbps
Switching modeStore and Forward
LED IndicatorLED status of Link, activity,Full/half duplex, speed,and power on diagnostic function
SpeedTwisted-pair: 10/20Mbps for half/full-duplex 100/200Mbps for half/full duplex 2000Mbps for full-duplex Fiber-optic: 2000Mbps for full-duplex
Fiber Cables/ConnectorsSingle Mode/Multi Mode fiber cable SC, ST connector optional
Power supplyAC:220V or DC:-48V
Temperature-20℃ to 70℃ ~ -40℃ to 75℃
Humidity5% to 95% RH

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “سوئیچ اترنت 8 پورت شبکه تک پورت فیبر تجاری غیرمدیریتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .