ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

مدل محصول: GLC-SX-MM

Model: GLC-SX-MM
شرکت سازنده: نتکس پلاس
نتکس پلاس
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sm2644
قیمت: تماس گرفته شود.
دسته:
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست گیگابیت گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM یکی از ترنسیورهای فیبر نوری SFP برند سیسکو است که طول موج 850nm را دارا است. مسافت انتقال داده این نوع ماژول 550 متر است.

مشخصات ماژول SFP

Temperature:  0 To 70°C

Data Rate:  1.25G

Distance:  550m

Wavelength:  850nm

Connector:  LC Duplex

itt-sm2644

ماژول فیبر نوری سازگار با سیسکو

ماژول sfp compatible with cisco

ویژگی‌ها

FP laser transmitter and PIN photo-detector

Dual Data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps Operation

Up to 550M transmission distance on 9/125μm SMF

Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle

Digital Diagnostic Monitor Interface

Very low EMI and excellent ESD protection

+3.3V single power supply

Compatible with RoHS

Operating case temperature: Commercial: 0°C to +70°C    Extended: -10°C to +80°C   Industrial: -40°C to +85°C

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .