ساده ترین راه استخراج بیت کوین

ساده ترین راه استخراج بیت کوین

منتشر شده در:
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
٢,١۳١ بازدید
زمان مطالعه:
٨ دقیقه و ۴۵ ثانیه
نویسنده:
(۰) دیدگاه

ارزهای دیجیتال زیادی در دنیای امروز وجود دارد اما بیت کوین نسبت به سایر ارزهای دیجیتال از محبوبیت بیشتری برخوردار است. شاید اولین دلیل محبوبیت بیت کوین این باشد که اولین ارز دیجیتال بود که وارد بازار شد و دلیل دوم آن است که تبدیل بیت کوین به ارزهای فیات راحتر از سایر ارزهای دیجیتال می باشد.

از طرف دیگر شبکه بلاک چین که بیت کوین در آن تولید می شود از امنیت خوبی برخوردار است و براحتی قابل کلاهبرداری و سوء استفاده نمی باشد. همین مسئله باعث گردیده تا افراد بسیاری به دنبال کسب سرمایه از طریق بیت کوین باشند ما در این مقاله قصد داریم تا ساده ترین راه استخراج بیت کوین را به شما معرفی نماییم.

1- کسب بیت کوین از طریق بازاریابی کلیکی

شاید یکی از ساده ترین و زمان گیرترین و در عین حال کم درآمدترین روش های استخراج بیت کوین انجام کارهایی است تا از طریق آن بتوانید بیت کوین به دست بیاورید. به طور مثال در سایت PTC با کلیک کردن بر روی تبلیغات می توانید بیت کوین بدست آورید.

2- کسب بیت کوین از طریق فاوست

فاوست به معنای سایت هایی هستند که به کاربران در قبال انجام کارهایی ساده و کوچک بیت کوین پرداخت می نمایند. از جمله این کارهای می توان نصب اپلیکیشن، ویدئوهای تبلیغاتی، بازی کردن را نام برد. از جمله سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند می توان سایت های Cointiply، Bonusbitcoin، Moon Bitcoin را نام برد.

3- کسب بیت کوین از طریق فریلنسری

افرادی که در هر یک از زمینه های مانند برنامه نویسی، طراحی و تولید محتوا مهارت کافی دارند می توانند از طریق دو سایتی که در ادامه آورده شده کار قبول کنند و دستمزد خود را به صورت بیت کوین دریافت نمایند. از جمله این سایت ها می توان به Crypto.Jobs و Cryptogrind اشاره نمود.

4- کسب بیت کوین از طریق لینک های ارجاع

از دیگر روش هایی اینترنتی به منظور استخراج بیت کوین از طریق پیوندهای ارجاع است. این روش یکی از ساده ترین روش های استخراج بیت کوین است و روش کار بدین صورت است که در سایت ثبت نام می کنید و لینک مخصوص خود را دریافت می کنید با به اشتراک گذاشتن لینک می توانید برای هر عضو جدید که می یابید پورسانت دریافت کنید. از جمله این سایت ها بیتمکس، پکس فول و بایننس هستند.

5- خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین از ساده ترین روش های استخراج بیت کوین محسوب می گردد هر چند که این کار می تواند ریسک بالایی نیز داشته باشد. روش کار به این صورت است که در زمانیکه ارزش بیت کوین پایین است شما بیت کوین خریداری می نمایید و در موقعی که ارزش آن بالا رفت اقدام به فروش بیت کوین های خریداری شده می نمایید. البته این افزایش و یا کاهش قیمت ممکن است و حواشی مربوط به آن تنها متأثر از روند بازار نباشند و شایعات نیز به آنها دامن بزنند. بنابراین فردی که قصد ورود به چنین عرصه ای را دارد باید مرتب اخبار مربوطه و نوسانات آن را دنبال نماید.

البته این روش نیاز به یادگیری اولیه و شناخت بازار ارزهای دیجیتال و ریسک های آن دارد. هر چند بودند افرادی که در این راه دچار ضرر هم شده اند اما آنها از کسب این تجربیات تلخ پله ای برای موفقیت های بعدی ساخته اند.

6- استخراج بیت کوین

از اولین راه های معرفی شده به افرادی که به دنبال استخراج بیت کوین هستند استفاده از دستگاه های ماینر به منظور استخراج بیت کوین است. اما این روش بدون وجود تجهیزات مناسب امکان پذیر نیست و چه بسا که این روش برق زیادی را مصرف می نمایند و در پایان افراد می بینند که بیت کوین که استخراج کرده اند برابر و یا کمتر از هزینه های آنها است.

گاهی شما با افراد و یا وب سایت آشنا می شوید که ادعا می کنند می توانند بیت کوین استخراج کنند. اما در اغلب اوقات حرف های آنها ادعایی بیش نیست و در عمل سودی برای شما حاصل نخواهد شد.

از جمله روش های دیگری که به منظور استخراج بیت کوین صورت می پذیرد استخراج ابری نام دارد. در این روش شما با یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند می توانید قرارداد ببندید و شرکت به استخراج بیت کوین می پردازد و در سود آن با شما شریک خواهد بود. استخراج ابری به سه روش صورت می پذیرد از جمله:

1- Hosted mining: شما می توانید یک ماشین استخراج را اجاره نمایید.

2- Vitural hosted mining: می توانید نرم افزارهای استخراج را  بر روی سرویس مجازی نصب نمایید و به استخراج بیت کوین بپردازید.

3- Leased hashing power: مقداری هش اجاره نمایید و از طریق آن بیت کوین را استخراج نمایید.

7- کسب بیت کوین از طریق ربات ها

از جمله ساده ترین روش های استخراج بیت کوین استفاده از ربات ها است. در اینجا ما چند نمونه از ربات هایی که برای این منظور استفاده می شوند را اشاره خواهیم کرد.

Cryptohopper

با استفاده از این ربات شما به صورت 24 ساعته قادر خواهید بود تا بیت کوین استخراج نمایید. این ربات های به شما امکان می دهند تا براساس شاخص های معینی معامله کنید و برطبق ادعایی که وب سایت مربوطه کرده است تنها ربات معامله مجازی است که قادر است سیگنال های خارجی را ادغام نماید.

3Commans

این ربات که با موبایل، تبلت، لپ تاب، تبلت کار می کند و به شما این امکان را می دهد تا با کپی برداری از رفتار کاربران موفق و فعال نمودن سیستم جلوگیری از ضرر به استخراج بیت کوین بپردازد. از جمله ارزهای دیجیتال که توسط این ربات پشتیبانی می شود شامل بایننس، کوکوین، پولونیکس، کریپتوپیا و هوبی می باشد.

Crypto Trader

این ربات در واقع به کاربران این امکان را خواهد تا بیت کوین مورد نظر خود برای معامله را انجام دهند و یا روش های خود به منظور فروش ارائه نمایند.

8- کسب بیت کوین از طریق فروشگاه اینترنتی

از دیگر روش های استخراج بیت کوین راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است که توسط آن قادر خواهید بود تا در ازای فروش کالا و خدمات، بیت کوین دریافت نمایید.

لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/210