سوئیچ اترنت 16 پورت شبکه 2 پورت فیبر تجاری غیر مدیریتی

شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sw586
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما شبکه حلقه‌ای پشتبانی دینریل پاور افزایش سرعت گیگابیت Full Duplex گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

سوئیچ اترنت 16 پورت شبکه 2 پورت فیبر یک سوئیچ اترنت تجاری غیرمدیریتی است که طراحی آن بر اساس استانداردهای اصولی صنعتی با کارکردی قابل اطمینان و راحت در مقابل لرزش و شو‌ک‌ها صورت گرفته است. از ویژگی‌های این محصول این است که در طیف حرارتی وسیعی کار می‌کند و همین موضوع موجب شده است تا در شرایط محیطی متفاوت به سهولت قابل استفاده باشد.

استانداردهای CE و FCC در این سوئیچ رعایت شده‌اند، همه آزمایش‌های سوختن اجزا بر روی آن انجام گرفته شده و تمام ملزومات کاربردی صنعتی را دارا است. برای اتصالات اترنت صنعتی که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد توصیه می‌گردد.

سوئیچ اترنت 16 پورت شبکه 2 پورت فیبر تجاری غیر مدیریتی دارای قابلیت کارکرد در دمای ۴۰- تا ۸۵ درجه ی سانتیگراد می‌باشد؛ همچنین می‌توان برای مدیریت پیشرفته با CLI آن را راه اندازی نمود. نصب بر روی ریل یکی دیگر از امکانات این محصول است.

مشخصات سوئیچ اترنت 16 پورت شبکه 2 پورت فیبر

  • 16 port 10/100M RJ-45
  • 2 port Fiber Optic
  • Store and forward mode
  • Port base VLAN
  • Supports MAC self-learning
  • Automatic MDI/MDI-X configuration
  • Steel case

چنان‌چه برای خرید سوئیچ شبکه ایرانی و بومی مناسب شبکه‌تان به مشاوره فنی و تخصصی نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در سایت آی تی تلکام تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین و مناسب‌ترین قیمت سوئیچ شبکه را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم زیرا فروش سوئیچ شبکه پایان راه و تعهد ما نیست، ما به رضایت شما می‌اندیشیم.

itt-sw586

ویژگی‌ها

Standard
  • IEEE802.3 10BASE-T,
  • IEEE802.3u 100BASE-TX/FX, IEEE802.3x
Topology
  • STAR
Number of Ports
  • 16 Port 10/100Base-Tx
  • 2 Port Fiber Optic
Uplink Ports
  • None
Transmission Rate
  • 10Mbps: 14880pps, 100Mbps:148800pps
Switching mode
  • Store and Forward
Flow control mode
  • IEEE 802.3x full-duplex flow control and back pressure flow control
LED Indicator
  • LED status of Link, activity,
  • Full/half duplex, speed,
  • and power on diagnostic function
Cable Support
Fiber Cables/Connectors
  • Single Mode/Multi Mode fiber cable
  • SC, ST connector optional
Power supply
  • AC:220V or DC:-48V
Temperature
  • -20℃ to 70℃ ~ -40℃ to 75℃
Humidity
  • 5% to 95% RH

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “سوئیچ اترنت 16 پورت شبکه 2 پورت فیبر تجاری غیر مدیریتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .