اسپلیتر فیبر نوری SC/UPC 1×16

شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-spl4659
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

اسپلیتر فیبر نوری SC/UPC 1×16 سینگل مود 1310/1550nm با کانکتور SC/UPC یک متری یکی از انواع تجهیزات شبکه پسیو است.

ویژگی‌های اسپلیتر فیبر نوری SC/UPC 1×16

  • Low Insertion loss
  • High Reliability and Stability
  • Working wavelength: 1310~1550nm
  • Insert loss:13.5Db
  • Return loss: 50Db

چنانچه برای انتخاب تجهیزات مورد نیاز شبکه‌تان به مشاوره نیاز دارید مي توانید با کارشناسان فروش ما در سایت آی تی تلکام تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم بهترین محصول را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار می‌دهیم و همواره در کنارتان هستیم.

 

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “اسپلیتر فیبر نوری SC/UPC 1×16”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .