مدیا کانورتر 4 پورت شبکه 2 پورت ماژول SFP مدیریتی صنعتی

مدل محصول: Media Convertor 4port Ethernet 2 port SFP Modules

Model: Media Convertor 4port Ethernet 2 port SFP Modules
شرکت سازنده: سفیر
سفیر
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc1661
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما شبکه حلقه‌ای پاور افزایش سرعت گیگابیت Full Duplex گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مدیا کانورتر 4 پورت شبکه 2 پورت ماژول SFP یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای و سوئیچ اترنت اسـت کـه امـواج دیجیتالی را در یک کـابـل مسـی زوج سـیمی(UTP) به امواج نور در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه تبدیل می کند و برعکس نیز این کار را نیز انجام می دهد. بیشتر مدیا کانورتورها به عنوان یک مبدل فیبر نوری برای انتقال داده فرستنده و گیرنده روی بستر فیبر نوری استفاده می‌شوند.

مبدل فیبر نوری می تواند سیگنال های فوق العاده و با قدرت بالای صنعتی را به ویژه برای کاربردهای متفاوت صنعتی تبدیل کند. کاربردهای مبدل فیبر نوری عبارت است از کنفرانس ویدئویی، گوشی هوشمند، اینترنت، رادیو، اترنت و داده های بانکی و اطلاعاتی.

بیشتر بخوانیم: آشنایی با ماژول فیبر نوری و کاربرد آن

مدیریت مدیا کانورتر 4 پورت شبکه 2 پورت ماژول SFP مدیریتی صنعتی

مبدل رسانه‌ای (Media Converter) یا مدیا کانورتر 4 پورت شبکه 2 پورت ماژول SFP مدیریتی صنعتی یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای تجاری غیرمدیریتی و سوئیچ اترنت اسـت برای تبدیل دو نوع سیگنال رسانه مختلف، انتقـال و اتصال شبـکه به نوع دیگر که اجازه می‌دهد تا دو نوع از بخش‌ها را به راحتی از دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX به هم متـصـل کند.

هـمچـنین برای نـامحـدود کردن پهنای بانـد قـوی و مسـافـت‌های طـولانی در کـابل‌های شـبکه اتـرنـت از جمله کابل مـسـی و آلومینـیومـی به کار می‌رود، و با امکـان استفـاده از ماژول SFP و تجهیزات یـکپارچه‌سازی و مـدیـریت سیـسـتم‌های امنـیتـی از جمله کـابل‌کـشی‌های به وجود آمده، پهـنای باند و فاصـله ‌بین دو مـکـان انتـقال شـبکه‌‌های گسـترده را زیـاد می‌کند.

SFP مخفف عبارت Small Form-factor Pluggable است. این یک ترانسیور hot-pluggable است که به پورت SFP سوئیچ یک شبکه متصل می‌شود و از SONET, Gigabit Ethernet, Fibre Channel و دیگر استانداردهای ارتباطات پشتیبانی می‌کند. ماژول SFP، به عنوان کوچک کننده کوچک شکل یا مینی GBIC (مبدل رابط گیگابیت) نیز شناخته می‌شود، یک ماژول فرستنده نوری فشرده و پرقدرت است که به طور گسترده‌ای برای برنامه‌های مخابراتی و ارتباطات داده استفاده می‌شود.

مدیاکانورتورهای ماژول اترنت شبکه در مـدل‌های گوناگونی که دارند، می‌تواند از یک یا چند پورت با سرعت‌های مختلف ایجاد کند و بیشتر مدیاکانورتورهای با کیفیت و عالی می‌تواند سوئیچ اترنت را به صورت پورت‌های اترنت شبکه‌ای مختلف با سرعت ۱۰۰ و ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه پشتیبانی کند.

بیشتر بخوانیم: با انواع ماژول SFP آشنا شوید

جزئیات مدیاکانورتور مدیریتی صنعتی 4 پورت شبکه (اترنت) – 2 پورت ماژول SFP

نام مدل دستگاه مـدیاکانورتـر ماژول SFP اترنت شبکه ای (هم به صورت تجاری غیرمدیریتی و هم به صورت سوئیچ اترنت) سفیر است که با قابلیت دو نوع رسـانه متفاوت انتقـال و اتصال شبـکه مـی‌تواند دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX را به هم متـصـل کند.

فـضـای کیس مـدیا کـانورتور فلزی، فـشرده و خـاص است که مـی‌تواند در برابر مـایعات، زنـگ زدگی، ضـربه و حـرارت محافظـت کند و رنگ آن الـکتروسـتاتیک است که به خاطـر شـفاف، واضـح بودن این بدنه مدیا کانورتور است. مهم ترین ویژگی دیگر مدیاکانورتور مدیریتی صنعتی 4 پورت شبکه (اترنت) – 2 پورت ماژول SFP، این است که قابلیت تأمین کننده فواصل طولانی که شامل ۱۰، ۲۰، ۴۰، ۶۰، ۸۰، ۱۰۰ کیلومتر پشتیبانی می کند.

itt-mc1661

ویژگی‌ها

ProtocolCSMA/CD
StandardIEEE802.3 10BASE-T,IEEE802.3u 100BASE-TX/FX, IEEE802.3x
TopologySTAR
Number of Ports4 Port 10/100Base-Tx2 Port SFP Module
Uplink PortsNone
Transmission Rate10Mbps: 14880pps, 100Mbps:148800pps
Switching modeStore and Forward
Flow control modeIEEE 802.3x full-duplex flow control and back pressure flow control
LED IndicatorLED status of Link, activity,Full/half duplex, speed,and power on diagnostic function
Cable Support
Fiber Cables/ConnectorsSingle Mode/Multi Mode fiber cable SC, ST connector optional
Power supplyAC:220V or DC:-48V
Temperature-20℃ to 70℃ ~ -40℃ to 75℃
Humidity5% to 95% RH

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مدیا کانورتر 4 پورت شبکه 2 پورت ماژول SFP مدیریتی صنعتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .