مدیا کانورتر 4 پورت شبکه یک پورت فیبر تجاری مدیریتی

مدل محصول: Media Convertor 4port Eth 1 port Sfp 10/100/1000

Model: Media Convertor 4port Eth 1 port Sfp 10/100/1000
شرکت سازنده: سفیر
سفیر
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc1792
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما شبکه حلقه‌ای پشتبانی دینریل پاور افزایش سرعت گیگابیت Full Duplex گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مدیا کانورتر 4 پورت شبکه یک پورت فیبر تجاری مدیریتی یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای و سوئیچ شبکه یا اترنت اسـت کـه امـواج دیجیتالی را در یک کـابـل مسـی زوج سـیم (UTP) به امواج نور در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه تبدیل می‌کند و برعکس این کار را نیز انجام می‌دهد.

بیشتر مدیا کانورتورها به عنوان یک مبدل فیبر نوری برای انتقال داده فرستنده و گیرنده بر روی بستر فیبر نوری استفاده می‌شوند. مبدل فیبر نوری می‌تواند تبدیل سیگنال‌های فوق العاده و با قدرت بالای صنعتی به ویژه برای کاربردهای متفاوت صنعتی طراحی می‌شوند. کاربردهای مبدل فیبر نوری شامل کنفرانس ویدئویی، گوشی هوشمند، اینترنت، رادیویی، اترنت و داده‌های بانکی و اطلاعاتی استفاده می‌شود.

مدیریت مدیا کانورتر 4 پورت شبکه یک پورت فیبر ماژول SFP

مبدل رسانه‌ای (Media Converter) یا مدیا کانورتر 4 پورت شبکه (اترنت) – تک پورت فیبر ماژول SFP یه نــوع مـبدل رسـانه‌ای تجاری مدیریتی و سوئیچ اترنت اسـت برای تبدیل دو نوع سیگنال رسانه مختلف انتقـال و اتصال شبـکه به نوع دیگر که اجازه می‌دهد تا دو نوع از بخش‌ها را به راحتی از دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX را به هم متـصـل کند.

SFP مخفف عبارت Small Form-factor Pluggable است. این یک ترانسیور hot-pluggable است که به پورت SFP سوئیچ یک شبکه متصل می‌شود و از SONET, Gigabit Ethernet, Fibre Channel و دیگر استانداردهای ارتباطات پشتیبانی می‌کند. ماژول SFP، به عنوان کوچک کننده کوچک شکل یا مینی GBIC (مبدل رابط گیگابیت) نیز شناخته می‌شود، یک ماژول فرستنده نوری فشرده و پرقدرت است که به طور گسترده‌ای برای برنامه‌های مخابراتی و ارتباطات داده استفاده می‌شود.

مدیاکانورتورهای ماژول اترنت شبکه در مـدل‌های گوناگونی که دارند، می‌تواند از تک یا چند پورت با سرعت‌های مختلف ایجاد کند و بیشتر مدیاکانورتورهای با کیفیت و عالی می‌توانند سوئیچ اترنت را به صورت پورت‌های اترنت شبکه‌ای مختلف با سرعت ۱۰، ۱۰۰ و ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه پشتیبانی کند.

itt-mc1792

ویژگی‌ها

Protocol CSMA/CD
Operating Standard IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX/FX, IEEE802.3x IEEE802.3u 1000Base-TXand 1000Base-FX
Topology STAR
Number of Ports 4 Port 10/100/1000Base-Tx 1 Port SFP
Uplink Ports None
Transmission Rate 10Mbps: 14880pps, 100Mbps:148800pps
Switching mode Store and Forward
Flow control mode IEEE 802.3x full-duplex flow control and back pressure flow control
LED Indicator LED status of Link, activity, Full/half duplex, speed, and power on diagnostic function
Fiber Cables/Connectors SC/FC/ST/LC,1000Mbps(FullDuplex) Fiber(multimode): 50/125,62.5/125μm(themaxdistanceupto 2km) Fiber(singlemode): 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm(themaxdistanceup to 100km)
Power supply AC:220V or DC:-48V
Temperature -20℃ to 70℃ ~ -40℃ to 75℃
Humidity 5% to 95% RH

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مدیا کانورتر 4 پورت شبکه یک پورت فیبر تجاری مدیریتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .