مبدل فیبر نوری سینگل مود تک پورت شبکه

مدل محصول: Media Convertor 1 port Ethernet 1port SFP Modules

Model: Media Convertor 1 port Ethernet 1port SFP Modules
شرکت سازنده: سفیر
سفیر
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc3704
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما پاور افزایش سرعت گیگابیت گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مبدل فیبر نوری سینگل مود تک پورت شبکه امـواج دیجیتالی را در یک کـابـل مسـی زوج سـیم (UTP) به امواج نور در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه تبدیل می‌کند و برعکس این کار را نیز انجام می‌دهد. بیشتر مدیا کانورتورها به عنوان یک مبدل فیبر نوری برای انتقال داده فرستنده و گیرنده بر روی بستر فیبر نوری استفاده می‌شوند. مبدل فیبر نوری می‌تواند سیگنال‌های فوق العاده و با قدرت بالای صنعتی را که به ویژه برای کاربردهای متفاوت صنعتی طراحی می‌شوند تبدیل کند. کاربردهای مبدل فیبر نوری شامل کنفرانس ویدئویی، گوشی هوشمند، اینترنت، رادیویی، اترنت و داده های بانکی و اطلاعاتی است.

مدیریت مبدل فیبر نوری سینگل مود تک پورت شبکه

مبدل رسانه‌ای (Media Converter) یا مبدل فیبر نوری یا مدیا کانورتر تک پورت شبکه (اترنت) – تک پورت ماژول SFP یک نــوع مـبدل رسـانه و سوئیچ شبکه یا اترنت اسـت که برای تبدیل دو نوع سیگنال رسانه مختلف انتقـال و اتصال شبـکه به نوع دیگر استفاده می‌شود. و دو نوع از بخش‌ها را به راحتی به دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX متـصـل می‌کند.

هـمچـنین برای نـامحـدود کردن پهنای بانـد قـوی و مسـافـت‌های طـولانی در کـابل‌های شـبکه اتـرنـت از جمله کابل مـسـی و آلومینـیومـی استفاده می‌شود. همچنین امکـان استفـاده از ماژول SFP و تجهیزات یـکپارچه‌سازی و مـدیـریت سیـسـتم‌های امنـیتـی از جمله کـابل‌کـشی‌های به وجود آمده، پهـنای باند و فاصـلۀ ‌بین دو مـکـان انتـقال شـبکه‌‌های گسـترده را افزایش می‌دهد.

SFP چیست؟

SFP مخفف عبارت Small Form-factor Pluggable است. یک ترانسیور hot-pluggable است که به پورت SFP سوئیچ شبکه متصل می‌شود و از SONET, Gigabit Ethernet, Fibre Channel و دیگر استانداردهای ارتباطات پشتیبانی می‌کند. ماژول SFP، به عنوان کوچک کننده کوچک شکل یا مینی GBIC (مبدل رابط گیگابیت) نیز شناخته می شود، یک ماژول فرستنده نوری فشرده و پرقدرت است که به طور گسترده‌ای برای برنامه های مخابراتی و ارتباطات داده استفاده می‌شود.

مدیاکانورتورهای ماژول اترنت شبکه در مـدل‌های گوناگونی که دارند، می‌توانند از تک یا چند پورت با سرعت‌های مختلف ایجاد شوند و بیشتر مدیاکانورتورها با امکان کفایت و عالی می‌تواند سوئیچ اترنت را به صورت پورت‌های اترنت شبکه‌ای مختلف با سرعت ۱۰۰ و ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه پشتیبانی کنند.

جزئیات مبدل فیبر نوری سینگل مود تک پورت شبکه

نام مدل دستگاه مبدل فیبر نوری سینگل مود تک پورت شبکه (هم به صورت تجاری غیرمدیریتی و هم به صورت سوئیچ اترنت) DMC-003-1F سفیر است، که با قابلیت دو نوع رسـانه متفاوت انتقـال و اتصال شبـکه مـی‌تواند دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX را به هم متـصـل کند.

فـضـای کیس مـدیا کـانورتور فلزی، فـشرده و خـاص است که مـی تواند در برابر مـایعات، زنـگ زدگی، ضـربه و حـرارت از آن محافظـت کند و رنگ آن الـکتروسـتاتیک است که به خاطـر شـفاف، واضـح بودن این بدنه مدیا کانورتور است. مهم ترین ویژگی دیگر مدیا کانورتور فیبر شبکه گیگابیتی صنعتی ۱ پورت شبکه و ۱ پورت فیبر نوری، این است که می‌تواند فواصل طولانی را، شامل ۱۰، ۲۰، ۴۰، ۶۰، ۸۰، ۱۰۰ کیلومتر، پشتیبانی کند.

مشخصات و مزایا

1 port 10/100M RJ-45
1 port SFP Modules
Store and forward mode
Port base VLAN
Supports MAC self-learning
Automatic MDI/MDI-X configuration
Steel case

itt-mc3704

ویژگی‌ها

Protocol CSMA/CD
Standard IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX/FX, IEEE802.3x
Topology STAR
Number of Ports 1 Port 10/100Base-Tx 1 Port SFP Module
Uplink Ports None
Transmission Rate 10Mbps: 14880pps, 100Mbps:148800pps
Switching mode Store and Forward
Flow control mode IEEE 802.3x full-duplex flow control and back pressure flow control
LED Indicator LED status of Link, activity, Full/half duplex, speed, and power on diagnostic function
Cable Support
Fiber Cables/Connectors Single Mode/Multi Mode fiber cable SC, ST connector optional
Power supply AC:220V or DC:-48V
Temperature -20℃ to 70℃ ~ -40℃ to 75℃
Humidity 5% to 95% RH

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مبدل فیبر نوری سینگل مود تک پورت شبکه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .