مبدل فیبر به RS232/485/422 صنعتی

مدل محصول: ITT-SRLAN9153

Model: ITT-SRLAN9153
شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc4213
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مبدل فیبر به RS232/485/422 صنعتی دستگاهی است که انتقال بین 1 کانال RS232/485/422 و فیبر را ممکن می‌سازد. این دستگاه از رابط SC فیبر سینگل مود استفاده می‌کند. در نتیجه، به دلیل استفاده از یک فیبر برای انتقال، هزینه فیبر در مسافت‌های طولانی کاهش می‌یابد.

مشاوره خرید

انتقال فیبر نوری مزایای زیادی را نسبت به سامانه‌های سیم مسی دارد، از جمله پهنای باند زیاد، امنیت در برابر EMI/RFI و رعد و برق، محافظت از قرار گرفتن در معرض جریان الکتریکی بالا، فساد ناشی از مواد شیمیایی و شرایط جوی. باید توجه داشت که سیستم‌های سریال و شبکه را می‌توان به فیبر نوری تبدیل کرد و با استفاده از مبدل فیبر نوری به سریال/شبکه در فواصل طولانی منتقل کرد.

آی تی تلکام انواع مختلفی از مبدل فیبر نوری به RS232/485/422 را عرضه می‌کند که با کیفیت و عملکرد بالا هستند.

مبدل فیبر توانایی تبدیل داده‌های چندگانه سریال را دارد. مبدل سریال به فیبر می‌تواند فاصله انتقال سریال را با استفاده از فیبر مالتی مود به 2 کیلومتر، و با استفاده از فیبر سینگل مود تا 20 کیلومتر افزایش دهد. مبدل فیبر به RS232/485/422 با طراحی زمختی که دارد برای کار در محیط‌های صنعتی سخت با طیف گسترده دمای عملیات -40 تا +85 درجه سانتیگراد مناسب است.

ویژگی‌های مبدل فیبر به RS232/485/422 صنعتی

  • Support full duplex, high speed converting, and no packet lost.
  • Support DHCP, easy for IP management and solve IP confliction.
  • Support DNS. It fulfills the need of access data server through domain name.
  • Support up to 100 TCP connections communicate with network module meanwhile.

مشخصات مبدل فیبر به RS232/485/422 صنعتی

Figure Interface: 422: Terminal; 485: Terminal; 232: DB9; 9163: Optical SC pluggable interface Power Supply: 5.5mm, Inside positive outside negative, standard outlet Size: L x W x H =9.4cm×6.5cm×2.5cm
Communicate Interface Ethernet: Not in use, for extension, Optical Fiber (9163): Single-mode Single-fiber, double transferring Serial: RS232/485/422×1: RXD, TXD, GND, CTS, RTS
Serial Parameters Baud rate: 1200~115200bps None, Odd, Even, Mark, Space Data size: 5~9 Flow Control: XON/XOFF,RTS/CTS,NONE
Optical Fiber Parameters Sub-Model: 1.       ITT-SRLAN9153-3(A-end) Emission (TX) Wavelength:  1310nm Receiving (RX) Wavelength: 1550nm 2.       ITT-SRLAN9153-5(B-end) Emission (TX) Wavelength:  1550nm Receiving (RX) Wavelength: 1310nm Optical Fiber Transmission Distance: 20Km Optical Communication Interface: SC
Work Mode TCP server, TCP client, UDP, Real Com Driver
Power: 9~24V DC,357mA@9V(9163)
Environment Running temperature: -40~85℃ Storage temp: -45~165℃ Humidity: 5~95%RH
Certifications: CE, FCC, RoHS
 

1 نظر برای مبدل فیبر به RS232/485/422 صنعتی

  1. نمره 5 از 5

    مهزداد فلاح

    این مدل فیبر نوری تا چندتا کانکشن رو ساپورت میکنه؟

    • فاطمه بختیاری دزفولی

      سلام، وقت بخیر
      این مبدل تک پورت هست اما نمونه های ۲ پورت ، ۴ پورت ، ۸ و ۱۶ رو هم داره، با شماره‌های دفتر تماس بگیرید.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .