مبدل فیبر نوری تک کور 1 پورت شبکه گیگابایت

مدل محصول: ITT-1G1E

Model: ITT-1G1E
شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc3789
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 افزایش سرعت گیگابیت گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مبدل فیبر نوری تک کور 1 پورت شبکه گیگابایت دارای یک پورت شبکه 10/100/1000 و 1 پورت فیبر 1.25 گیگ است. این دستگاه فاصله انتقال را از طریق کابل مسی از 100 متر به 120 کیلومتر افزایش داد. این دستگاه همچنین مزایای زیادی دارد از جمله: امنیت داده ها، پایداری عملکرد و نگهداری آسان.

‎ویژگی‌های مبدل فیبر نوری تک کور 1 پورت شبکه گیگابایت

Support the switch between 10/100/1000Base-T and 1000Base-SX/LX

1*1.25Gbps full duplex fiber port, 1*10/100/1000M adaptive Ethernet port

Support 10/100/1000M rate, support MDI/MDI-X adaptive, support full/half duplex adaptive

Each port has the complete LED Indicator light

Support IEEE802.1d Spanning Tree

Support high performance QoS function on each port

1*9 fixed fiber module or SFP slot optional

Support 9K bytes Jumbo Packet

Low time delay, data isolation function

Require no configuration and will instantly operate as soon as you power it up

Small volume

ITT-mc3789

مشخصات

  StandardsIEEE802.3 10Base-TIEEE802.3u 100Base-TX/FXIEEE802.3ab 1000Base-TIEEE802.3z 1000Base-SX/LXIEEE802.3x Flow controlIEEE802.1p QoSIEEE802.1d Spanning TreeIEEE802.1q VLAN
CertificationsCCC, CE, FCC, RoHS
Ethernet PortConnector: RJ45Data Rate: 10/100/1000MDistance: 100mUTP Type: UTP-5E or higher level
Fiber PortConnector: SC/FC/ST/SFP slotData Rate: 1.25GbpsDistance: 600m~100km
PerformanceProcessing Type: Store and ForwardMAC Table Size: 2KBuffer Space: 1MbitMaximum packet length: 9KBack bandwidth: 4GTime Delay: <20μs
PowerPower type: external power supplyInput Voltage: AC100V~240V  50/60HzConnector: DC SocketWorking Voltage: 5VPower Consumption: 0.75W~3W
EnvironmentStorage Temperature: -40~70℃Operating Temperature: -10~55℃Relative Humidity: 5-95% ( no condensation)
Warranty1  year
Physical CharacteristicsDimension: 94×70×26mm(external),140×110×29mm(internal)Weight: 0.35kg(internal),0.35kg(external)Color: Metal, Black

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مبدل فیبر نوری تک کور 1 پورت شبکه گیگابایت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .