مبدل فیبر نوری تک کور 1 پورت شبکه گیگابایت

شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc3789
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 افزایش سرعت گیگابیت گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مبدل فیبر نوری تک کور 1 پورت شبکه گیگابایت دارای یک پورت شبکه 10/100/1000 و 1 پورت فیبر 1.25 گیگ است. این دستگاه فاصله انتقال را از طریق کابل مسی از 100 متر به 120 کیلومتر افزایش داد. این دستگاه همچنین مزایای زیادی دارد از جمله: امنیت داده ها، پایداری عملکرد و نگهداری آسان.

‎ویژگی‌های مبدل فیبر نوری تک کور 1 پورت شبکه گیگابایت

Support the switch between 10/100/1000Base-T and 1000Base-SX/LX

1*1.25Gbps full duplex fiber port, 1*10/100/1000M adaptive Ethernet port

Support 10/100/1000M rate, support MDI/MDI-X adaptive, support full/half duplex adaptive

Each port has the complete LED Indicator light

Support IEEE802.1d Spanning Tree

Support high performance QoS function on each port

1*9 fixed fiber module or SFP slot optional

Support 9K bytes Jumbo Packet

Low time delay, data isolation function

Require no configuration and will instantly operate as soon as you power it up

Small volume

چنان‌چه برای خرید مدیا کانورتور ایرانی و بومی مناسب شبکه‌تان به مشاوره فنی و تخصصی نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در سایت آی تی تلکام تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین و مناسب‌ترین قیمت مدیا کانورتور را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم زیرا فروش مدیا کانورتور پایان راه و تعهد ما نیست، ما به رضایت شما می‌اندیشیم.

ITT-mc3789

مشخصات

  Standards
  • IEEE802.3 10Base-T
  • IEEE802.3u 100Base-TX/FX
  • IEEE802.3ab 1000Base-T
  • IEEE802.3z 1000Base-SX/LX
  • IEEE802.3x Flow control
  • IEEE802.1p QoS
  • IEEE802.1d Spanning Tree
  • IEEE802.1q VLAN
Certifications
  • CCC, CE, FCC, RoHS
Ethernet Port
  • Connector: RJ45
  • Data Rate: 10/100/1000M
  • Distance: 100m
  • UTP Type: UTP-5E or higher level
Fiber Port
  • Connector: SC/FC/ST/SFP slot
  • Data Rate: 1.25Gbps
  • Distance: 600m~100km
Performance
  • Processing Type: Store and Forward
  • MAC Table Size: 2K
  • Buffer Space: 1Mbit
  • Maximum packet length: 9K
  • Back bandwidth: 4G
  • Time Delay: <20μs
Power
  • Power type: external power supply
  • Input Voltage: AC100V~240V  50/60Hz
  • Connector: DC Socket
  • Working Voltage: 5V
  • Power Consumption: 0.75W~3W
Environment
  • Storage Temperature: -40~70℃
  • Operating Temperature: -10~55℃
  • Relative Humidity: 5-95% ( no condensation)
Warranty
  • 1  year
Physical Characteristics
  • Dimension: 94×70×26mm(external),140×110×29mm(internal)
  • Weight: 0.35kg(internal),0.35kg(external)
  • Color: Metal, Black

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مبدل فیبر نوری تک کور 1 پورت شبکه گیگابایت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .