سوئیچ اترنت 4 پورت شبکه 4 پورت فیبر 2 ماژول SFP صنعتی مدیریتی

مدل محصول: Ethernet Switches SA IS G26F

Model: Ethernet Switches SA IS G26F
شرکت سازنده: سفیر
سفیر
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sw046
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما شبکه حلقه‌ای پاور افزایش سرعت گیگابیت Full Duplex گارانتی 3 ساله
امتیاز دهید:

سوئیچ اترنت 4 پورت شبکه 4 پورت فیبر 2 ماژول SFP یا سوئیچ IS-M010-G26F یا (SA-IS-G26F) یک سوئیچ اترنت صنعتی مدیریتی است که بر اساس استانداردهای اصولی صنعتی با کارکردی مطمئن و ساده در برابر لرزش و شو‌ک‌ها طراحی شده است. این سوئیچ در بازه حرارتی وسیعی کار می‌کند و می‌توان از آن در شرایط محیطی متفاوت به راحتی استفاده نمود.

این سوئیچ مطابق استانداردهای CE و FCC است، تمام آزمایش‌های سوختن اجزا بر روی آن انجام شده و از همه ملزومات کاربردی صنعتی برخوردار است. برای اتصال‌های اترنت صنعتی که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد توصیه می‌شود.

مزایا و مشخصات سوئیچ اترنت 4 پورت شبکه 4 پورت فیبر 2 ماژول SFP صنعتی مدیریتی

2 1000Base-X SFP ports,4 100Base-FX ports,4 10/100Base-T(X) ports
Ring Protection (recovery time < 20ms), RSTP/STP, and MSTP for network redundancy
SNMPv3, ieee802.1X, HTTPS and SSH to enhance network security
Port-based VLAN, IEEE802.1Q VLAN and GVRP to ease network planning
DHCP Option 82 for IP address assignment with different policies
Ethernet/IP and Modbus/TCP industrial Ethernet protocol supported
Bandwidth management prevents unpredictable network status
RMON for efficient network monitoring and proactive capability
Lock port allows access by only authorized MAC addresses
Port mirroring for online debugging
Automatic warning by exception through email, relay output
QoS and ToS/DiffServ for flow control and management
IEEE 802.3ad, LACP for optimum bandwidth utilization
Configurable by CLI for advanced management function
-40℃ to +85℃ operating temperature range
Properties
Standard

IEEE 802.3 10 Base-T and

IEEE 802.3u 100 Base-TX, IEEE802.3z, IEEE802.3ab

Topology STAR
Number of Ports 4x 10/100/1000-TX ports 4x 1000Base-SX/LX port2 SFP Modules
Transmission Rate

TP: 10/100/1000 Mbps

Fiber: 1000 Mbps
Switching mode Store and Forward
LED Indicator LED status of Link, activity,

Full/half duplex, speed,

and power on diagnostic function
Speed Twisted-pair: 10/20Mbps for half/full-duplex 100/200Mbps for half/full duplex 2000Mbps for full-duplex Fiber-optic: 2000Mbps for full-duplex
Fiber Cables/Connectors Single Mode/Multi Mode fiber cable SC, ST connector optional
Power supply AC:220V or DC:-48V
Temperature -20℃ to 70℃ ~ -40℃ to 75℃
Humidity 5% to 95% RH
  • Service Online
  • .
  • .
  • .