مدیاکانورتور 2 پورت شبکه 1 پورت فیبر نوری

مدل محصول: Model: Ethernet Media Convertor DMC 003 1F 2Lan

Model: Model: Ethernet Media Convertor DMC 003 1F 2Lan
شرکت سازنده: سفیر
سفیر
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc195
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 شبکه حلقه‌ای پشتبانی دینریل پاور افزایش سرعت گیگابیت Full Duplex گارانتی 2 ساله
امتیاز دهید:

مدیاکانورتور 2 پورت شبکه 1 پورت فیبر نوری یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای و سوئیچ اترنت اسـت کـه امـواج دیجیتالی را بـه یک کـابـل مسـی زوج سـیم به سیم‌های سبک در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه‌ای و برعکس تبدیل می‌کند. بیشتر مدیا کانورتورها به عنوان یک مبدل فیبر نوری که برای انتقال داده فرستنده و گیرنده بر روی بستر فیبر نوری استفاده می‌شوند.

مبدل فیبر نوری می‌تواند تبدیل سیگنال‌های فوق العاده و با قدرت بالای صنعتی را به ویژه برای کاربردهای متفاوت صنعتی طراحی کند. کاربردهای مبدل فیبر نوری عبارتند از: کنفرانس ویدئویی، گوشی هوشمند، اینترنت، رادیویی، اترنت و داده های بانکی و اطلاعاتی.

مدیریت مدیاکانورتور 2 پورت شبکه 1 پورت فیبر نوری

مبدل رسانه‌ای (Media Converter) یا مبدل فیبر نوری ۲ پورت شبکه (اترنت) – یک پورت فیبر نوری یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای تجاری غیرمدیریتی و سوئیچ اترنت اسـت برای تبدیل دو نوع سیگنال رسانه مختلف انتقـال و اتصال شبـکه به نوع دیگر که اجازه می‌دهد  دو نوع از بخش‌ها را به راحتی از دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند 1000Base-T و 1000Base-SX / LX را به هم متـصـل کند.

هـمچـنین برای نـامحـدود کردن پهنای بانـد قـوی و مسـافـت‌های طـولانی در کـابل‌های شـبکه اتـرنـت از جمله کابل مـسـی و آلومینـیومـی اسـت، و با امکـان استفـاده از فـیـبر نـوری و تجهیزات یـکپارچه‌سازی و مـدیـریت سیـسـتم‌های امنـیتـی از جمله کـابل‌کـشی‌های به وجود آمده، پهـنای باند و فاصـلۀ ‌بین دو مـکـان انتـقال شـبکه‌‌های گسـترده را زیـاد می‌کند.

مدیاکانورتورهای فیبر شبکه در مـدل‌های گوناگونی که دارند، می‌تواند از تک یا چند پورت با سرعت‌های مختلف ایجاد کند و بیشتر مدیاکانورتورها با امکان کفایت و عالی می‌تواند سوئیچ شبکه یا اترنت را به صورت پورت‌های فیبر شبکه‌ای مختلف با سرعت 100 و 1000 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی کند.

جزئیات این دستگاه ساخت شرکت سفیر

نام مدل دستگاه مـدیاکانورتـر فیبر شبکه (هم به صورت تجاری غیرمدیریتی و هم به صورت سوئیچ اترنت) DMC-003-1F سفیر است، که با قابلیت دو نوع رسـانه متفاوت انتقـال و اتصال شبـکه مـی‌تواند دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند 1000Base-T و 1000Base-SX / LX را به هم متـصـل کند. فـضـای کیس مـدیا کـانورتور فلزی، فـشرده و خـاص است که مـی‌تواند در برابر مـایعات، زنـگ زدگی، ضـربه و حـرارت محافظـت کند و رنگ آن الـکتروسـتاتیک است که به خاطـر شـفاف و واضـح بودن این بدنه مدیا کانورتور است. مهم ترین ویژگی دیگر مدیا کانورتور فیبر شبکه گیگابیتی صنعتی 2 پورت شبکه و 1 پورت فیبر نوری، این است که قابلیت تأمین کننده فواصل طولانی که شامل 10، 20، 40، 60، 80، 100 کیلومتر را دارد.

مشخصات و مزایای مدیاکانورتور 2 پورت شبکه 1 پورت فیبر نوری

2 port 10/100M RJ-45
1 port Fiber Optical
Store and forward mode
Port base VLAN
LAN interface by 10BaseT/100BaseTx Ethernet
Supports MAC self-learning
Automatic MDI/MDI-X configuration

Steel case

itt-mc195

ویژگی‌ها

Protocol CSMA/CD
Standard IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX/FX, IEEE802.3x
Topology STAR
Number of Ports 2 Port 10/100Base-Tx 1 Port Fiber Optical
Uplink Ports None
Transmission Rate 10Mbps: 14880pps, 100Mbps:148800pps
Switching mode Store and Forward
Flow control mode IEEE 802.3x full-duplex flow control and back pressure flow control
LED Indicator LED status of Link, activity, Full/half duplex, speed, and power on diagnostic function
Fiber Cables/Connectors Single Mode/Multi Mode fiber cable SC, ST connector optional
Power supply AC:220V or DC:-48V
Temperature -20℃ to 70℃ ~ -40℃ to 75℃
Humidity 5% to 95% RH

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مدیاکانورتور 2 پورت شبکه 1 پورت فیبر نوری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .