ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-BX60U-I

مدل محصول: GLC-BX40-D-I

Model: GLC-BX40-D-I
شرکت سازنده: نتکس پلاس
نتکس پلاس
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sm2626
قیمت: تماس گرفته شود.
دسته:
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-BX60U-I یکی از ترنسیورهای فیبر نوری SFP برند سیسکو است که طول موج 1270/1310 nm را دارا است. مسافت انتقال داده این نوع ماژول تک کور 60 کیلومتر است.

مشخصات ماژول sfp

Temperature:  0 To 70°C

Data Rate:  10G

Distance:  60km

Wavelength:  1270nm-TX/1330nm-RX

Connector:  LC Simplex

ویژگی‌هاd ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-BX60U-I

Hot pluggable

Support 9.95Gb/sto11.1Gb/s bit rates

Below <1.8w power consumption

XFPMSA package with LC connector

Digital Diagnostic Monitor Interface

Very low EMI and excellent ESD protection

Un-cooled 1270nm DFB laser and APD receiver

+3.3V single power supply

operating temperature range 0°C to 70°C

No reference clock requirement

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-BX60U-I”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .