ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100ZX

مدل محصول: GLC-FE-100ZX

Model: GLC-FE-100ZX
شرکت سازنده: نتکس پلاس
نتکس پلاس
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sm2647
قیمت: تماس گرفته شود.
دسته:
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100ZX یکی از ترنسیورهای فیبر نوری SFP برند سیسکو است که طول موج ۱۵۵۰ nm را دارا است. مسافت انتقال داده این نوع ماژول 80 کیلومتر است.

مشخصات ماژول SFP

Temperature:  0 To 70°C

Data Rate:  155M

Distance:  80km

Wavelength:  1550nm

Connector:  LC Duplex

ویژگی‌ها

Transceiver unit with independent

1550nmDFBLaser diode transmitter

In GaAsPIN photo diode receiver

Up to 155Mbps data rate operation

Up to 80KMon9/125μmSMF

Standard serial ID information compliant with SFPMSA

Digital Diagnostic Monitor Interface

Very low EMI and excellent ESD protection

+3.3V single power supply

RoHS compliant

Case operating temperature Commercial:0°C to+70°C Extended:-10°C to+80°C Industrial:-40°C to+85°C

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100ZX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .