ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SM1550-40

مدل محصول: GLC-EX-SM1550-40

Model: GLC-EX-SM1550-40
شرکت سازنده: نتکس پلاس
نتکس پلاس
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sm2637
قیمت: تماس گرفته شود.
دسته:
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SM1550-40 یکی از ترنسیورهای فیبر نوری SFP برند سیسکو است که طول موج ۱۵۵۰ nm را دارا است. مسافت انتقال داده این نوع ماژول ۴۰ کیلومتر است.

مشخصات ماژول فیبر نوری SFP

Temperature:  0 To 70°C

Data Rate:  1.25G

Distance:  40km

Wavelength:  1550nm

Connector:  LC Duplex

itt-sm2637

ویژگی‌ها

Transceiver unit with independent

DFB laser transmitter and PIN photo-detector

Dual Data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps Operation

Up to 40KM transmission distance on 9/125μm SMF

Standard serial ID information  compliant with SFP MSA

SFP MSA package with duplex LC connector

Digital Diagnostic Monitor Interface

Very low EMI and excellent ESD protection

+3.3V single power supply

Wide operating temperature range

RoHS compliant

Case operating temperature

Commercial: 0°C to +70°C Extended: -10°C to +80°C Industrial: -40°C to +85°C

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SM1550-40”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .