ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-20U

مدل محصول: GLC-BX-20U

Model: GLC-BX-20U
شرکت سازنده: نتکس پلاس
نتکس پلاس
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sm2621
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-20U یکی از ترنسیورهای فیبر نوری SFP برند سیسکو است که طول موج ۱۳۱۰/۱۵۵۰ nm را دارا است. مسافت انتقال داده این نوع ماژول ۲۰ کیلومتر است. این ماژول فیبر نوری تک کور یا BiDi از جمله ماژول‌های SFP است که در سایت آی تی تلکام عرضه می‌شوند.

مشخصات ماژول sfp

Temperature:  0 To 70°C

Data Rate:  155M

Distance:  20km

Wavelength:  155M Tx1310/Rx1550nm

Connector:  LC Simplex

ویژگی‌ها

Transceiver unit with independent

FP laser transmitter and PIN photo-detector

Dual Data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps Operation

Up to 20KM transmission distance on 9/125μm SMF

Standard serial ID information compliant with SFP MSA

SFP MSA package  with duplex LC connector

Digital Diagnostic Monitor Interface

Very low EMI and excellent ESD protection

+3.3V single power supply

Wide operating temperature range

RoHS compliant

Case operating temperature Commercial: 0°C to +70°C Extended: -10°C to +80°C Industrial: -40°C to +85°C

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-20U”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .