ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S-2

مدل محصول: SFP-GE-S-2

Model: SFP-GE-S-2
شرکت سازنده: نتکس پلاس
نتکس پلاس
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-sm2643
قیمت: تماس گرفته شود.
دسته:
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S-2 یکی از ترنسیورهای فیبر نوری SFP+ برند سیسکو است که طول موج 1310 nm را دارا است. مسافت انتقال داده این نوع ماژول 2 کیلومتر است.

مشخصات ماژول فیبر نوری SFP

Temperature:  0 To 70°C

Data Rate:  1.25G

Distance:  2km

Wavelength:  1310nm

Connector:  LC Duplex

itt-sm2643

ویژگی‌ها

FP laser transmitter and PIN photo-detector

Dual Data-rate of 1.25Gbps/1.0625Gbps Operation

Up to 2km transmission distance on 9/125μm MMF/SMF

Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle

Digital Diagnostic Monitor Interface

Very low EMI and excellent ESD protection

+3.3V single power supply

Compatible with RoHS

Operating case temperature: Commercial: 0°C to +70°C    Extended: -10°C to +80°C   Industrial: -40°C to +85°C

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S-2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .