مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp و 2 پورت شبکه 10/100/1000

شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc3852
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست افزایش سرعت گیگابیت گارانتی 2 ساله
امتیاز دهید:

مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp و 2 پورت شبکه 10/100/1000 دارای ۲ پورت شبکه گیگ و ۴ پورت sfp گیگ است. این دستگاه می‌تواند فاصله انتقال را بیشتر کند؛ همچنین این مبدل های فیبر نوری مزایای دیگری نیز دارد از جمله: امنیت خوب داده‌ها، ثبات عملکرد و نگهداری آسان.

ویژگی‌های مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp و 2 پورت شبکه 10/100/1000

  • Support the switch between 10/100/1000Base-T and 1000Base-SX/LX
  • 4*1.25Gbps full-duplex fiber ports and 2*1000M Ethernet ports with auto-negotiation function
  • Support MDI/MDIX and half/full-duplex with auto-negotiation function
  • Each port has the complete LED Indicator light
  • Support IEEE802.1d Spanning Tree
  • Support IEEE802.1q and VLAN division
  • Support high performance QoS function on each port
  • Support 5-16V voltage input
  • Require no configuration and will instantly operate as soon as you power it up
  • Use Marvel chip, stable and reliable
  • Low power consumption chip with heat sink built in to ensure longtime efficient operation

چنان‌چه برای خرید مبدل فیبر نوری ایرانی و بومی مناسب شبکه‌تان به مشاوره فنی و تخصصی نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در سایت آی تی تلکام تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین و مناسب‌ترین قیمت مبدل فیبر نوری را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم زیرا فروش مبدل فیبر نوری پایان راه و تعهد ما نیست، ما به رضایت شما می‌اندیشیم.

ITT-mc3852

مشخصات مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp 2 پورت شبکه 10/100/1000

  Standards
  • IEEE802.3 10Base-T
  • IEEE802.3u 100Base-TX/FX
  • IEEE802.3ab 1000Base-T
  • IEEE802.3z 1000Base-SX/LX
  • IEEE802.3x Flow control
  • IEEE802.1p QoS
  • IEEE802.1d Spanning Tree
  • IEEE802.1q VLAN
Certifications
  • CCC, CE, FCC, RoHS
Ethernet Port
  • Connector: RJ45
  • Data Rate: 10/100/1000M
  • Distance: 100m
  • UTP Type: UTP-5E or higher level
Fiber Port
  • Connector: SFP slot
  • Data Rate: 1.25Gbps
  • Optical Wavelength: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm
  • Distance: 550m~100km
Performance
  • Processing Type : Store and Forward
  • MAC Table Size: 1K
  • Buffer Space: 1Mbit
  • Back bandwidth: 12G
  • Time Delay:<20μs
Power
  • Power type: external power supply
  • Input Voltage: AC100V~240V  50/60Hz
  • Connector: DC Socket
  • Working Voltage: 5V
  • Power Consumption: 1.8W~5W
Environment
  • Storage Temperature: -40~70℃
  • Operating Temperature: -10~55℃
  • Relative Humidity: 5-90% ( no condensation)
Warranty
  • 1  year
Physical Characteristics
  • Dimension: 160×84×26mm
  • Weight: 0.30kg
  • Color: Metal, Black

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp و 2 پورت شبکه 10/100/1000”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .