مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp و 2 پورت شبکه 10/100/1000

مدل محصول: ITT-SFP4G2E

Model: ITT-SFP4G2E
شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc3852
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست افزایش سرعت گیگابیت گارانتی 2 ساله
امتیاز دهید:

مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp و 2 پورت شبکه 10/100/1000 دارای ۲ پورت شبکه گیگ و ۴ پورت sfp گیگ است. این دستگاه می‌تواند فاصله انتقال را بیشتر کند؛ همچنین مزایای دیگری نیز دارد از جمله: امنیت خوب داده‌ها، ثبات عملکرد و نگهداری آسان.

ویژگی‌های مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp و 2 پورت شبکه 10/100/1000

  • Support the switch between 10/100/1000Base-T and 1000Base-SX/LX
  • 4*1.25Gbps full-duplex fiber ports and 2*1000M Ethernet ports with auto-negotiation function
  • Support MDI/MDIX and half/full-duplex with auto-negotiation function
  • Each port has the complete LED Indicator light
  • Support IEEE802.1d Spanning Tree
  • Support IEEE802.1q and VLAN division
  • Support high performance QoS function on each port
  • Support 5-16V voltage input
  • Require no configuration and will instantly operate as soon as you power it up
  • Use Marvel chip, stable and reliable
  • Low power consumption chip with heat sink built in to ensure longtime efficient operation

ITT-mc3852

مشخصات مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp 2 پورت شبکه 10/100/1000

  Standards IEEE802.3 10Base-T IEEE802.3u 100Base-TX/FX IEEE802.3ab 1000Base-T IEEE802.3z 1000Base-SX/LX IEEE802.3x Flow control IEEE802.1p QoS IEEE802.1d Spanning Tree IEEE802.1q VLAN
Certifications CCC, CE, FCC, RoHS
Ethernet Port Connector: RJ45 Data Rate: 10/100/1000M Distance: 100m UTP Type: UTP-5E or higher level
Fiber Port Connector: SFP slot Data Rate: 1.25Gbps Optical Wavelength: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm Distance: 550m~100km
Performance Processing Type : Store and Forward MAC Table Size: 1K Buffer Space: 1Mbit Back bandwidth: 12G Time Delay:<20μs
Power Power type: external power supply Input Voltage: AC100V~240V  50/60Hz Connector: DC Socket Working Voltage: 5V Power Consumption: 1.8W~5W
Environment Storage Temperature: -40~70℃ Operating Temperature: -10~55℃ Relative Humidity: 5-90% ( no condensation)
Warranty 1  year
Physical Characteristics Dimension: 160×84×26mm Weight: 0.30kg Color: Metal, Black

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مبدل فیبر نوری 4 پورت sfp و 2 پورت شبکه 10/100/1000”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .