سیستم انتقال صوت روی ایوان 4 کانال

مدل محصول: ITT-OP-MUX16/FXO -AC

Model: ITT-OP-MUX16/FXO -AC
شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mu4114
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 سازگار با دما گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

سیستم انتقال صوت روی ایوان 4 کانال یک دستگاه مالتی پلکسر فیبر نوری با 1 تا 4 پورت 10/100 و 16 پورت FXO به همراه 1 تا 4 پورت E1 و 1 تا 2 پورت RS232 است. این دستگاه انتقال فیبر نقطه به نقطه که بر مقیاس مدار تلفیقی بزرگ طراحی شده است، مدار 1 تا 4 پورت E1، 1 تا 4 کانال اترنت 100M، 16 کانال صدا (FXO/FXS) و 1 تا 2 کانال RS232 را محقق می‌کند.

از جمله مزایای آن عبارت است از: تابع اعلان خطر کامل، تلفیق کامل، مصرف کم، عملکرد پایدار و استفاده راحت و آسان.

ویژگی‌های سیستم انتقال صوت روی ایوان 4 کانال

  • Provides 1~ 4 channel E1/ G.703 (optional function);
  • Provides 1~4 channel 100M (liner) Ethernet (optional function);
  • Provides 16 channel voice port, FXO or FXS;
  • Provides1~2 channel RS232, rate supports 300-15200 bps (optional function);
  • Ethernet port 10/100M, full/half duplex auto-adaptable and supports VLAN;
  • Ethernet port supports AUTO-MDIX (twisted cable and straight cable auto-adaptable);
  • 1-16 channel voice connection, supports calling indication;
  • Configuration: point to point;
  • Voice port supports O port and S port, O port connects switch and S port connects user’s phone;
  • Optical interface supports SC/FC interface and supports single fiber interface.

مشخصات سیستم انتقال تلفنی 4 کانال E1

Optical interface Optical wavelength: single mode 1310nm/1550nm Fiber: single fiber or double fiber for option Transmitting consumption: -9dBm/-5dBm Transmission range: 0-50Km/120Km for option Optical interface: SC/FC Receiving and dispatching module: >-6dBm Optical receiver receiving sensitivity <-36 dBm (BER<10-11) Fiber circuit code: NRZ code
10/100Base-T Interface Rate: 10/100M, full/duplex auto-negotiation Protocol: Support IEEE 802 .3, IEEE 802.1Q (VLAN) MAC Address Entiries: 4096 Entiries Total Memory Sizes: 64MBits SDRAM Physical interface: RJ45, support AUTO-MDIX
E1 Interface Interface standard: Conforms to G.703 standar d Interface rate: N×64Kbps, N:1~32 Vibration characteristic: Satisfies G.742 and G. 823 standard Transmission capacity: 1*E1 Clock type: internal-clock, route clock Connecter: BNC (75 Ω Interface impedance: 75Ω (non- balanced)
FXS Alarm voltage: 75V Alarm frequency:25HZ 2-line input impedance:  600Ω (hanging off) Wastage: 40db
FXO Alarm detecting voltage:  35V Alarm detecting frequency: 17HZ-60HZ 2 line input impedance: 600Ω (hanging off) Wastage:   40db
Power supply working voltage range wide, good anti-disturb and Isolation, work stable option I – DC-48V, range DC-36V~DC-72C option II – AC220V,range AC90V~AC260V Power Consumption: <=3 Watts
Environment condition   Operating temperature:  0C~+50 C Storage temperature:   -20 C~+70 C Relative temperature:95% (uncondensed)
Dimension 433mm(L) x 238mm(W) x 44mm(H)

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “سیستم انتقال صوت روی ایوان 4 کانال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .