مبدل ویدیو به فیبر نوری با 1 کانال تصویر کواکسیال HD 1080p

شرکت سازنده: آی تی تلکام
آی تی تلکام
فروش، ارسال و تحویل محصول توسط: آی تی تلکام
شناسه محصول: itt-mc4603
قیمت: تماس گرفته شود.
کمیسیون ارتباطات گواهینامه تطابق اروپایی سازگار با محیط زیست ایزو 9001 گارانتی 1 ساله
امتیاز دهید:

مبدل ویدیو به فیبر نوری با 1 کانال تصویر کواکسیال HD 1080p یک دستگاه ویدیو کانورتور است که با استفاده از کابل فیبر نوری FC/FC تصویر را در مسافت طولانی تا 20 کیلومتر از طریق فیبر سینگل مود، و تا 500 متر از طریق فیبر مالتی مود منتقل می‌کند. رابط فیبر این دستگاه از نوع FC است (SC اختیاری است).

مشخصات مبدل ویدیو به فیبر نوری با 1 ‎کانال تصویر کواکسیال  HD 1080p

Support 1080P/960P/720P TVI CVI ADH HD resolution video signal, Support 2MP HD coaxial cameras and analog camera.

Video format is compatible for PAL, NTSC, SECAM.

Working distance: singlemode fiber 0~20Km(12.4miles),multimode fiber 0~500m(1640feet)

With RS-485 data for remote control PTZ camera.

MTBF(Mean time between failure) over 100,000 Hours, Lightning protection

 

چنان‌چه برای خرید ویدیو کانورتر یا مبدل ویدیو به فیبر نوری مناسب شبکه‌تان به مشاوره فنی و تخصصی نیاز دارید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در سایت آی تی تلکام تماس بگیرید. به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین و مناسب‌ترین قیمت مبدل ویدیو به فیبر نوری را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم زیرا فروش مبدل ویدیو به فیبر نوری پایان راه ما نیست و به رضایت شما می‌اندیشیم.

مشخصات مبدل ویدیو به فیبر نوری با 1 کانال تصویر کواکسیال HD 1080p‎

The Environment
  • Security Systems
  • Radio and television transmission
  • HD Video monitoring
  • Building control systems
  • Train/High speed road monitoring
  • Intelligent Traffic Monitoring System (ITS)
  • Remote multimedia teaching / campus monitoring
  • Long-distance radio and television transmission system
Support Cameras
  • TVI: 1080P (1920×1080,2MP), 960P (1280×960), 720P (1280×720)
  • CVI :1080P (1920×1080,2MP), 960P (1280×960), 720P (1280×720)
  • AHD :1080P (1920×1080,2MP), 960P (1280×960), 720P (1280×720)
  • Analog camera
Optical index
  • Optical Interface : FC
  • Fiber optic: Single-mode (9/125um), Multimode 50/125um ,62.5/125um
  • Wavelength: 1310/1550um
  • Transmission distance: single-mode fiber 0-20KM, Multi mode fiber 0~500meters
Package
  • 1 x Video Transmitter
  • 1 x Video Receiver
  • 2 x Power supply adapter AC100~240V DC5V2A (US/EU/UK/AU optional)
  • 1 x User manual

نظرها

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که نظری را ارسال می کنید برای “مبدل ویدیو به فیبر نوری با 1 کانال تصویر کواکسیال HD 1080p”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت

  • Service Online
  • .
  • .
  • .