کاهش شدید ارزش بیت کوین در بازار دیجیتالی

کاهش شدید ارزش بیت کوین در بازار دیجیتالی

منتشر شده در:
جمعه ۰۲ آذر ۱۳۹۷
١,۳١٨ بازدید
زمان مطالعه:
۳ دقیقه و ٢۴ ثانیه
(۰) دیدگاه

در روز سه شنبه ارز دیجیتال بیت کوین مجددا کاهش یافت و با ۷ درصد کاهش نسبت به روز قبل نرخ ۴ هزار و ۳۸۷ دلار را به ثبت رساند.

۱۹ نوامبر ۲۰۱۸ یعنی روز دوشنبه ارزش ارز دیجیتالی رمزنگاری شده بیت‌کوین نرخ ۵۰۰۰ دلاری را ثبت کرد که این نرخ از اکتبر سال قبل کمترین مقدار خود را داشته است و بیشترین کاهش را رقم زده است.

نرخ بیت کوین در روز گذشته در شرایطی با قیمت ۵۰۸۰ دلار ثبت شد که اکثر مفسران اعلان کردند که این سقوط آزاد و افت ادامه دار در ارزش این ارز دیجیتال رمزنگاری شده موقت می باشد و تاکید داشتند که کمترین میزان بیت‌کوین مبلغ ۴ هزار و ۸۰۰ دلار خواهد بود و نگرانی افراد معامله‌گر و سرمایه‌گذار در این رابطه بی مورد است.

کاهش ۷ درصدی بیت کوین

با این وجود در روز سه شنبه با کاهش ۷ درصدی بیت‌کوین نسبت به روز قبل روبرو شدیم که نرخ این ارز دیجیتال رمزپایه مبلغ چهار هزار و ۳۸۷ دلار را نشان داد و این نرخ در مقایسه با مینیمم قیمت پیش بینی شده توسط مفسران بازار ارزهای دیجیتالی مبلغی بسیار پایین تر را ثبت کرده است.

بنابرین می بینیم که از هفته قبل تا بحال ارزش بیت‌کوین نسبت به دلار بیش از ۳۰ درصد کاهش یافته است. در سال های اولی که بیت‌کوین پا به عرصه نهاد و به بازار ارائه شد  نرخی در حد چند دلار یا حتی کمتر داشت، و در ادامه سیر صعودی قیمت آن در دسامبر سال قبل رکورد ۲۰ هزار دلار را به ثبت رساند که تعداد زیادی از افراد در جهان برای سرمایه گذاری یا مبادلات به این ارز دیجیتالی گرایش پیدا کردند و بسیاری از این اشخاص این ارز دیجیتال رمزپایه را خریداری کردند و از این راه ثروت های نجومی را بدست آوردند.شنیده ها حاکی از آن است که از اکتبر سال قبل تا بحال نرخ بیت کوین کمترین میزان ارزش خود را رقم زده است که مفسران و متخصصین امر معتقدند که این اتفاق در سال کنونی بی سابقه می باشد.

گاردین در این رابطه نقل می‌کند که: تحلیلگر ارشد موسسه Markets.com نیل ویلسون در این مورد و بر اساس شواهد تخمین زده است که افت شدید نرخ بیت‌کوین ادامه دار خواهد بود و این  پیش بینی به این معنی است که اکثر سرمایه ‌گذاران در دنیا که تابحال بواسطه‌ خرید و فروش این ارز دیجیتالی ثروتمند شده بودند، این ثروت را از دست خواهند داد.

به دنبال بهترین خدمات شبکه و فیبر نوری هستید؟
ما با بروزترین تجهیزات و مجرب‌ترین کارشناسان و متخصصان شبکه و فیبرنوری در کنار شما هستیم.برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید. 982144446012sale@ittelecom.ir
منبع: ایتنا
لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/28