مایکروسافت قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید را به واژه پرداز word میافزاید

مایکروسافت قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید را به واژه پرداز word میافزاید

منتشر شده در:
شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۷
١,٢۵۶ بازدید
زمان مطالعه:
۳ دقیقه و ٢۴ ثانیه
(۰) دیدگاه

اخبار منتشر شده سایت خبری ایتنا حاکی از آن است که مایکروسافت در تازه ترین برنامه‌های خود اعلام کرد که می خواهد به واژه پرداز word خویش  امکانات و اپشن های جدیدی را بیفزاید  که این اپشن های جدید بر پایه فناوری هوش مصنوعی هستند.در تازه ترین اهداف اعلام شده از سوی شرکت مایکروسافت مشاهده می شود  که آنها قصد دارند محیط واژه پرداز word را تغییر داده و با افزودن قابلیتهای جدید به گونه ای فضای این نرم افزار را متحول نموده و کاربران آفیس را با این تحولات بیش از پیش مجذوب کنند.

امکانات جدید نرم افزار واژه پرداز word

این شرکت در ادامه این خبر رسانی و در جهت تکمیل اطلاعات مخاطبان خود می گوید که امکانات تازه ای که به مایکروسافت ورد افزوده است بر پایه تکنولوژی هوش مصنوعی استوار می باشند. قابلیتهای مذکور دستیابی به پیشرفت‌های تازه‌ را برای این نرم‌افزار ممکن می کند.سرویس اخبار جدید فنآوری از رایورز از اوبرگیزمو نقل می کند که: مایکروسافت در اطلاعیه ای اعلام نمود: «تصمیم ما بر این است که امکانات تازه ای را به آفیس بیفزاییم که به کاربران این امکان را بدهد که بسیار آسان تر کارهای خویش را به انجام برسانند. به عنوان مثال با نوشتن کلمه “TODO” زمان ورود شما به اسناد خود ، فهرستی از مواردی را می بینید که منتظر تکمیل شدن هستند، شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از آنها به همان نقطه قبل برگردید.»

مایکروسافت می گوید که این سیستم هوش مصنوعی این توانایی را دارد که خود را با نیازهای کاربر مطابقت داده و مطالب تازه ای را بیاموزد. در حقیقت نرم افزار ورد با گذشت زمان از هوش مصنوعی بهره می گیرد تا بتواند کارهای کاربر را با سهولت بیشتری انجام دهد.

اضافه شدن امکانات سرچ

بر اساس جزئیات اعلام شده، آفیس به زودی امکانات سرچ خود را برای دستیابی به محتوای مورد نیاز مثل نمودار اعداد مربوط به فروش فصلی هر کالا بکار می گیرد و برای کاربر ای امکان را فراهم می کند که بدون اینکه به جست‌وجوی بیشتر نیاز باشد، از نتایج استفاده نماید و با یک کلیک مطالب و محتوای موجود در یک سند را به سند دیگر انتقال دهد.قابل توجه است که امکانات جدید هوش مصنوعی نخست به واژه پرداز word موجود در مک افزوده می‌شود و پیش از همه، آفیس اینسایدرز را شامل می‌شود، اما پیش بینی می شود که بعد از مدت زمانی کوتاه، مشترکان آفیس 365 نیز از این امکان بهره مند شوند.

لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/29