همه چیز درباره هوآوی

همه چیز درباره هوآوی

منتشر شده در:
پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
١,٨۴٩ بازدید
زمان مطالعه:
۳ دقیقه و ٢۰ ثانیه
نویسنده:
(۰) دیدگاه

این روزها کمتر کسی هست که هوآوی را نشناسد و به واسطه پیشینه درخشان خود هر کسی آن را به رسمیت می‌شناسد. محبوبیت هوآوی به میزانی است که دستگاه‌های هوشمند و تجهیزات سرورهای شبکه‌ای و مخابراتی تقریباً در بیشتر کشورهای دنیا را پر کرده است.

هوآوی به عنوان یکی از بازارهای جهانی از جمله IT، تجهیزات شبکه ارتباطات، راه‌حل‌های فناوری اطلاعات و دستگاه‌های هوشمند خود را در دامنه‌ای وسیع از سرورها و مولفه‌های پربازده با کارکرد بالا را برای سانترال داده و شبکه‌هایی در ابعاد مختلف ارائه می‌کند.

سرورهای رک شبکه‌ای هوآوی سری RH

یکی از جدیدترین فناوری پردازنده چند هسته‌ای Intel® Xeon® با ارائه تجهیزات Server و Storage به شمار می‌رود و تا به حال برای خدمات مورد نیاز به مشتریان و سایر نمایندگان فروش این محصولات سود برده است، و همچنین این شرکت ۲۰ انستیتو R&D در کشورهای چین، ایالات متحده، آلمان، کلمبیا، سوئد، ایرلند، هند، روسیه و ترکیه دارد.

روند شکل‌گیری هوآوی

روند شکل‌گیری هواوی از آنجا شروع شد که در ابتدا سوئیچ‌های خود را از شرکتی در حوالی هنگ کنگ می‌خرید؛ و از سال ۱۹۹۰ میلادی هواوی تحقیقات و تجارت مستقل خود را در زمینه PBX جهت تاسیس هتل‌ها و شرکت‌های کوچک آغاز کرد، و در سال ۱۹۹۲ میلادی پس از کسب دانش و منابع در زمینه PBX، به اولین موفقیت‌های خود در زمینه تجارت ارتباطات راه دور رسید، هنگامی که سوئیچ تلفن دیجیتال C&C08 خود را راه اندازی کرد، در آن زمان دارای بزرگترین ظرفیت سوئیچ در چین بود.

در ابتدا کار خود را در شهرهای کوچک و روستاها توسعه داد و به تدریج سهمی از بازار بدست آورد و راهی را برای به دست گرفتن جریان اصلی بازار ایجاد کرد.

ویژگی‌های دیگر هوآوی

ویژگی‌های پویا برای صرفه جویی در انرژی و مدیریت برق در این محصولات، بر کارایی شیوه‌های خنک سازی سیستم می‌افزایند، همچنین افزایش تراکم و ظرفیت بیشتر را با هزینه کمتر ممکن می‌سازند. ارائه راه کارمجازی سازی با استفاده از نرم افزار FusionSphere، مدیریت استفاده از منابع را آسان و سریع‌تر می سازد و هزینه کل مالکیت (TCO) را کاهش می‌دهد.

سرورهای هوآوی در ایران

ارائه سرورهای هواوی یکی از اصلی‌ترین اهداف نمایندگان هواوی در ایران می‌باشد به دلیل پرفورمنس بالای سرورهای هواوی در میان برندهای دیگر ارائه دهنده‌ی راهکارهای مبتنی بر سرور می‌باشد. مقایسه سرورهای هواوی با HP و IBM و DELL و برندهای دیگر کمک زیادی به انتخاب بهتر شما می‌کند.

مشاوره، طراحی و راهکارهای شبکه
به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین و مناسب‌ترین قیمت سوئیچ شبکه را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم، زیرا فروش سوئیچ شبکه پایان راه و تعهد ما نیست، ما به رضایت شما می‌اندیشیم. برای صحبت با متخصصان شبکه و فیبر نوری تماس بگیرید.982144446012sale@ittelecom.ir
لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/48