عملکرد ONT و OLT در شبکه GPON

آیا از عملکرد ONT و OLT در شبکه GPON اطلاع [...]

راهنمای انتخاب پیگتیل فیبر نوری

قصد خرید پیگتیل دارید و به دنبال راهنمای انتخاب پیگتیل [...]

4 هفته پیش

تفاوت کابل فیبر نوری OM3 و OM4

در مورد تفاوت کابل فیبر نوری OM3 و OM4 باید [...]

4 هفته پیش

فیبر تک رشته چیست و چه کاربردی دارد ؟

فیبر تک رشته چیست و راه استفاده از آن چگونه [...]

3 ماه پیش

تفاوت شبکه اکتیو و پسیو فیبر نوری چیست ؟

آیا می‌دانید تفاوت شبکه اکتیو و پسیو فیبر نوری چیست [...]

مالتی پلکس بر پایه تفکیک طول موج (WDM) به چه معنی است؟

مالتی پلکس بر پایه تفکیک طول موج (WDM) یک تکنولوژی [...]

3 ماه پیش

فیبر نوری چیست ؟

فیبر نوری چیست ؟ فیبر نوری به تکنولوژی و واسطه‌ای [...]

5 ماه پیش

تفاوت ماژول های فیبر نوری SFP ،SFP+ و XSFP

همان طور که می‌دانید ماژول های فیبر نوری انواع مختلفی [...]

نکاتی در رابطه با انتخاب پچ کورد مناسب

استفاده از پچ کوردها بسیار رایج است و اغلب به [...]

5 ماه پیش

تفاوت فیبر سینگل مود و مالتی مود چیست؟

اگر می‌خواهید تفاوت فیبر سینگل مود و مالتی مود را [...]

6 ماه پیش

فیبر مالتی مود (multi-mode optical fiber) چیست؟

فیبر مالتی مود یا multi-mode optical fiber یک نوع فیبر نوری [...]

6 ماه پیش

فیبر سینگل مود (single-mode optical fiber) چیست؟

فیبر سینگل مود یک نوع رایج از فیبر نوری است که [...]

6 ماه پیش

کابل زوج سیم به هم تابیده بدون حفاظ (UTP) چیست؟

اگر می‌خواهید بدانید کابل زوج سیم به هم تابیده بدون [...]

6 ماه پیش

آشنایی با ماژول فیبر نوری و کاربرد آن

مفهوم ماژول فیبر نوری برای تسهیل و تسریع دسترسی به [...]

7 ماه پیش

انتقال خط تلفن از طریق فیبر نوری و شبکه

 مخابرات و شبکه مخابراتی امروزه به یکی از مهم‌ترین بحث‌های [...]

7 ماه پیش

ماژول SFP چیست و چه کاربردی دارد؟

حتما برای شما نیز سوال است که ماژول SFP چیست. [...]

آشنایی با فیبر نوری و نحوه پیدایش کابل فیبر نوری

برای آشنایی با فیبر نوری باید به شما بگوییم که فیبر [...]

11 ماه پیش

تفاوت اینترنت ADSL، VDSL و فیبر نوری چیست ؟

این نوشتار به بیان تفاوت اینترنت ADSL، VDSL و فیبر [...]

پچ پنل فیبر نوری چیست

پچ پنل فیبر نوری محفظه‌ای است که اتصالات فیبر نوری [...]

12 ماه پیش

انواع پچ کورد فیبر نوری و خصوصیات آن‌ها

این نوشتار انواع پچ کورد فیبر نوری را به شما [...]

12 ماه پیش

مفصل فیبر نوری چیست و چگونه نصب می‌شود

مفصل فیبر نوری چیست ؟ كابل‌ها در يك نقطه شروع [...]

12 ماه پیش

آشنایی با تکنولوژی FTTX

در جهان امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز است [...]

1 سال پیش

آداپتور فیبر نوری چیست

آیا می‌دانید آداپتور فیبر نوری چیست ؟ به قطعات کوچکی [...]

1 سال پیش

با تجهیزات فیبر نوری به طور کامل آشنا شوید

به مجموعه ای از ابزار و وسایلی که برای راه [...]

1 سال پیش