سیپ ترانک یا SIP Trunk چیست

سیپ ترانک یا SIP Trunk چیست خدمتی است که از [...]
19 ساعت پیش

عملکرد ONT و OLT در شبکه GPON

آیا از عملکرد ONT و OLT در شبکه GPON اطلاع [...]

نحوه استفاده از سوئیچ شبکه

در مورد نحوه استفاده از سوئیچ شبکه و آموزش کار [...]

با انواع کابل شبکه و کاربرد آن آشنا شوید

در مورد انواع کابل شبکه باید گفت که وقتی پای [...]

راهنمای انتخاب پیگتیل فیبر نوری

قصد خرید پیگتیل دارید و به دنبال راهنمای انتخاب پیگتیل [...]
3 هفته پیش

تفاوت کابل فیبر نوری OM3 و OM4

در مورد تفاوت کابل فیبر نوری OM3 و OM4 باید [...]
4 هفته پیش

راهنمای انتخاب مدیا کانورتر فیبر نوری

به دنبال راهنمای انتخاب مدیا کانورتر فیبر نوری هستید؟ می‌خواهید [...]
1 ماه پیش

نویز کنسلینگ چیست و چه فایده‌ای دارد؟

نویز کنسلینگ چیست ؟ اگر به دنبال خرید هدست و [...]
1 ماه پیش

کاربرد تکنولوژی PoE در صنعت هتلداری و خرده فروشی

آیا می‌دانید کاربرد تکنولوژی PoE در صنعت هتلداری و خرده [...]

واژه نامه بلاک چین

برای این‌که از واژه نامه بلاک چین استفاده کنید ابتدا [...]
2 ماه پیش

فیبر تک رشته چیست و چه کاربردی دارد ؟

فیبر تک رشته چیست و راه استفاده از آن چگونه [...]
3 ماه پیش

کاربرد تکنولوژی PoE در صنعت بهداشت و درمان

کاربرد تکنولوژی PoE در صنعت بهداشت و درمان بسیار گسترده [...]