پی بی ایکس مرکز تلفن دیجیتال ویپ

پی بی ایکس مرکز تلفن دیجیتال ویپ

منتشر شده در:
پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
٢,۳٢۵ بازدید
زمان مطالعه:
١ دقیقه و ۳۶ ثانیه
نویسنده:
(۰) دیدگاه
ویرایش شده توسط:‌ ویرایشگر
در تاریخ: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

امروزه از مفهوم «پی بی ایکس یا PBX» بیشتر از مرکز تلفن دیجیتال ویپ‌ یا VoIP استفاده می‌شود. مرکز تلفن پی بی ایکس با  مخفف Private Branch Exchange  استفاده از سامانه مرکز تلفن خصوصی و شخصی کاربران است که کار مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق و منظم شده در تماس‌های ورودی به محیط‌های شرکت یا سازمان را بر عهده دارد و بعد از برقراری تماس با کاربر نسبت به راهنمایی و انتقال تماس گیرنده به قسمت‌های مختلف را بر عهده می‌گیرند و رضایت‌مندی مخاطبان سازمان را به همراه خواهند داشت.

پی بی ایکس مرکز تلفن

با گسترش رشد فناوری و اطلاعات، مدیریت و برنامه‌ریزی تماس‌ها بر اساس فناوری  IP-PBX می‌باشد.که یکی از فناوری‌های مدرن روز دنیاست و با استفاده از ویپ (voip ) ارائه می‌شود ، لازم است بدانیم که تفاوت این سیستم با مدل قدیمی‌تر این است که قرار گرفتن تمامی این اطلاعات بر مبنای IP یا همان پروتکل اینترنتی است که می‌تواند امکانات بیشتری از خدمات و ابزار ارتباطی را برای سازمان یا شرکت به همراه داشته باشند.در سیستم‌های تلفنی جدید؛ کیفیت مکالمات تلفنی ا‌ز آنالوگ خارج شده و تمامی برقراری تماس‌ها به صورت دیجیتال با کیفیت و سرعت بالاتری انجام می‌شوند.

مشاوره محصولات سوییچ شبکه، فیبر نوری و دوربین مدار بسته
آی تی تلکام محصولات سوییچ شبکه، فیبر نوری و دوربین مدار بسته را با بهترین قیمت به شما مشتریان گرامی عرضه می‌کند. اگر پیشنهاد یا درخواست قیمت دارید از طریق لینک زیر میتوانید تماس بگیرید.982144446012sale@ittelecom.ir
لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/7