پی بی ایکس مرکز تلفن دیجیتال ویپ

پی بی ایکس مرکز تلفن دیجیتال ویپ

منتشر شده در:
پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
١,١۳٢ بازدید
زمان مطالعه:
١ دقیقه و ۳٧ ثانیه
نویسنده:
(۰) دیدگاه

امروزه از مفهوم «پی بی ایکس یا PBX» بیشتر از مرکز تلفن دیجیتال ویپ‌ یا VoIP استفاده می‌شود. پی بی ایکس مرکز تلفن مخفف Private Branch Exchange با استفاده از سامانه مرکز تلفن خصوصی و شخصی کابران است که کار آن مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق و منظم شده در تماس‌های ورودی به محیط‌های شرکت یا سازمان را بر عهده دارد و بعد از برقراری تماس با کاربر نسبت به راهنمایی و انتقال تماس گیرنده به قسمت‌های مختلف را بر عهده می‌گیرند و رضایت‌مندی مخاطبان سازمان را به همراه خواهند داشت.

پی بی ایکس مرکز تلفن

با گسترش رشد فناوری و اطلاعات، مدیریت و برنامه‌ریزی تماس‌ها IP-PBX می‌باشد. یکی از فناوری‌های مدرن روز دنیاست که با استفاده از ویپ ارائه می‌شود و همچنین لازم است بدانیم که تفاوت این سیستم با مدل قدیمی‌تر این است که قرار گرفتن تمامی این اطلاعات بر مبنای IP یا همان پروتکل اینترنتی است که می‌تواند امکانات بیشتری از خدمات و ابزار را برای سازمان یا شرکت به همراه داشته باشند.در سیستم‌های تلفنی جدید؛ کیفیت مکالمات تلفنی ا‌ز آنالوگ خارج شده و تمامی برقراری تماس‌ها به صورت دیجیتال با کیفیت و سرعت بالاتری انجام می‌شوند.

برای مشاوره بیشتر تماس بگیرید
چنان‌چه برای خرید سوئیچ شبکه ایرانی و بومی مناسب شبکه‌تان به مشاوره فنی و تخصصی نیاز دارید، می‌توانید با کارشناسان فروش ما در سایت آی تی تلکام تماس بگیرید.02122010560sale@ittelecom.ir
لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/7