پچ کورد فیبر نوری محیط بیرون

پچ کورد فیبر نوری محیط بیرون

منتشر شده در:
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰
١۵ بازدید
زمان مطالعه:
۴ دقیقه و ١۶ ثانیه
نویسنده:
(۰) دیدگاه

 اتصال تاکتیکی میدانی FTTA Army Telianthus

اتصال تاکتیکی فیبر نوری YG ZLTC YZCO4P YZC برای پشتیبانی و استفاده در میدان‏ های کابل‏ فیبر نوری می‏باشد، دارای ساختار قفل سرنیزه‏ای خنثی که ‏می‏تواند اتصال سریع و دلخواه بین سر و صندلی، سر و سر، صندلی و صندلی را فراهم سازد. با اتصال چند هسته‏ای و درج کور، بدون اتصال، قابلیت اطمینان بالا، سخت و محکم، ضد آب، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر محیط‏های خشن ‏می‏باشد و به همین دلیل ‏می‏تواند در انواع شبکه ‏های فیبر نوری ارتباطی ارتش، سیستم‏های رایانه‏‏ای‏ نظامی، تجهیزات هوایی یا کشتی، تعمیرات و سایر اتصالات موقت که نیاز به سیستم کابل نوری در فضای باز دارند استفاده ‏می‏شود.

مشخصات محصول: 2 هسته‏‏ای‏، 4 هسته‏‏ای‏، 6 هسته‏‏ای‏، 8 هسته‏‏ای‏، 12 هسته‏‏ای‏ ‏می‏باشد. محصولات عمدتاً برای موارد زیر مورد استفاده قرار ‏می‏گیرد:

  • ارتباطات اضطراری نظامی
  • پخش تلویزیونی
  • ارتباطات سریع فیبر نوری
  • معدن
  • نفت و غیره.

امکانات:

  • استفاده از اتصال پلاگین برای اتصال سریع
  • کلیدهای Blind Pin برای قرار دادن فیبر چند هسته‏‏ای‏ برای اطمینان از درستی و اتصال پلاگین کور طراحی شده‏اند.
  • پلاگین و سوکت اتصال همراه با پوشش برای کیفیت اتصال قابل اطمینان ‏می‏باشد.
  • دارای مقاومت در برابر خوردگی، ضد آب، ضد گرد و غبار و غیره.

کاربرد:

  • اتصال ارتباطی تاکتیکی
  • اتصال ارتباطی معدن و استخراج نفت
  • اتصال پایه وایرلس از راه دور
  • سنسور فیبر نوری
  • برنامه کنترل سیگنال راه آهن
  • ایستگاه ارتباطی نیروگاه هوشمند

معرفی:

Kocent Optec Limited یکی از تولید کنندگان میدان پچ کورد فیبر نوری ‏می‏باشد. بویژه همه این انواع دارای اتصال ضد آب است. مانند اتصال نظامی، PDLC، ODVA، ...

با بیش از ده سال تجربه تولید، ما استاندارد تلکام و درجه تلویزیونی پچ کورد را برای مشتریان پخش ‏می‏کنیم. کلیه کالاها قبل از بارگیری آزمایش ‏می‏شوند. ما همچنین خدمات OEM و ODM را ارائه ‏می‏دهیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ما و محصولات ما ‏می‏توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید.

اتصال رابط ضد آب تاکتیکی میدانی YG telianthus connector, ZLTC YZCO نیز نامیده ‏می‏شود.

طرح اولیه توسط موسسه تحقیقات فیبر و الکترونیک میدانی فیبر چین طراحی شده است و برای سیم کشی‏های مخابراتی میدانی مورد استفاده قرار ‏می‏گیرد و معمولاً با ماشین غلتکی کابل تاکتیکی میدانی استفاده ‏می‏شود.

هیچ پلاگین یا پریز وجود ندارد. دو اتصال ‏می‏تواند به طور مستقیم (بدون آداپتور) یا پین و نخ متصل شود، اتصال بسیار پایدار است و ‏می‏تواند فشار و کشش زیادی را تحمل کند.

درجه ضد آب IP65 ‏می‏باشد.

محصول در 2P، 8P، 6P، 8P، 12P موجود است. بیشترین موارد استفاده 2P و 4P است.

مشخصات

پارامترها

مجموعه کابل فیبر نوری استاندارد

کانکتور

Side A:SC با زره پوش

 

Side B: LC, SC, ST, FC, MPO/MTP, ODVA connector, DLC(duplex LC), NSN, Ericson, Huawei, ...

تعداد فیبر

2 هسته‏‏ای‏، 4 هسته‏‏ای‏، 6 هسته‏‏ای‏، 8 هسته‏‏ای‏، 12 هسته‏‏ای‏

نوع فیبر

SM

G.652D

G.657A(A1, A2, B3,…)

 

MM

OM1

OM2

OM3

OM4

OM5)

جنس مواد پوشش

LSZH

TPU

PE

قطر کابل

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

آزمایش طول موج

SM:
1310±30nm
1550±30nm

 

MM:
850±30nm
1300±30nm

از دست دادن توان (db)

TIA/EIA-455-107

≤ 0.3dB(PC/UPC/APC)

≤ 0.3dB(UPC)

از دست دادن بازگشت (db)

TIA/EIA-455-107

≥45dB (PC/UPC)

≥55dB (APC)

≥35dB (UPC)

توانایی تبادل

≤ 0.2dB

مجموعه کابل

Pigtail/ Simplex/ Duplex/ Fan-out Patch cord/ Branch out patch cord

دمای عملیاتی

بین 14- درجه سلسیوس تا 85 درجه سلسیوس

دمای ذخیره سازی

بین 40- تا 85 درجه سلسیوس

لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/270