پچ کورد فیبر نوری تاکتیکی نظامی 4C Round

پچ کورد فیبر نوری تاکتیکی نظامی 4C Round

منتشر شده در:
شنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۰
۴۰٨ بازدید
زمان مطالعه:
٢ دقیقه و ۴۴ ثانیه
(۰) دیدگاه

پچ کورد فیبر نوری تاکتیکی نظامی 4C Round

معرفی:

این محصول به منظور استقرار در مکان های نظامی که نیاز به نصب سریع کابل ها وجود دارد طراحی و تهیه شده است. ساختار قفل بیکن را می‏توان به صورت سر و صندلی، سر و سر، صندلی و هر اتصال سریع دیگر انجام داد. با درج پچ کورد فیبر نوری تاکتیکی نظامی 4C Round چند هسته‏ای و یکبار اتصال کور، قابلیت اطمینان بالا، محکم، ضد آب، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر محیط‏های خشن می‏باشد. از این محصول می‏توان در انواع شبکه‏ها‏ی ارتباطی فیبر نوری ارتش، سیستم‏ها‏ی رایانه‏ای نظامی، تجهیزاتی موجود در هواپیمابر و ناوهای کشتی، بخش تعمیرات و سایر مکان‏ها‏یی که نیاز به اتصال موقت سیستم کابل فیبر نوری در فضای باز دارند مورد استفاده قرار می‏گیرند.

مشخصات محصول عبارتند از: 2 هسته‏‏ای‏، 4 هسته‏‏ای‏، 6 هسته‏‏ای‏، 8 هسته‏‏ای‏، 12 هسته‏‏ای‏. محصولات عمدتاً برای موارد زیر استفاده می‏شوند: ارتباطات اضطراری نظامی، پخش تلویزیونی، ارتباطات فیبر به فیبر، استخراج نفت و غیره مورد استفاده قرار می‏گیرد.

کاربرد:

1- سیستم‏ها‏ی ارتباطات نظامی

2- شبکه‏ها‏ی پسیو فیبر نوری (PON)

3- معادن زغال سنگ، نفت، گاز طبیعی، اکتشافات زمین شناسی

4- پخش تلویزیونی، ارتباطات موقت و غیره.

امکانات:

تمام ساختار دی الکتریک این پچ کورد فیبر نوری به صورت فشرده و جمع و جور است، پوشش داخلی فیبر نوری 0.9 میلیمتر است، کابل دارای نسبت مقاومت به وزن خوبی می‏باشد، که امکان سیم‏کشی سریع را فراهم می‏نماید.

ساختار پوشش ثانویه از جنس الیاف کامپوزیت با مقاومت بالا می‏باشد که دارای بهترین عملکرد و حداقل میرایی در محدوده‌های دمایی را در شرایط سخت برای بالا بردن قابلیت اطمینان و عمر مفید ارائه می‏دهد.

  • دارای مقاومت بالا، انعطاف‌پذیری، برای اطمینان از مقاومت فیبر و ویژگی‏ها‏ی خمش ارائه شده است.
  • ناحیه زیادی از کابل فیبر نوری آرامید دارای مقاومت مکانیکی بالا می‏باشد.
  • برای اطمینان از اینکه که کابل فیبر نوری میدانی دارای کشش کافی است الیاف به هم تابیده شده و الیاف آرامید به صورت پیچ کوچک SZ با هم به صورت تک رشته‏ای تابیده و ترکیب می‏شوند.
  • سازگار با محیط زیست و مطابق با استاندارد ROHS می‏باشد.
لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/262