ساخت کارخانه رباتیک در چین

ساخت کارخانه رباتیک در چین

منتشر شده در:
دوشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۷
٢,۰٨٧ بازدید
زمان مطالعه:
١ دقیقه و ۳٨ ثانیه
نویسنده:
(۰) دیدگاه
ویرایش شده توسط:‌ ویرایشگر
در تاریخ: سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰

شرکت سوئیسی که قصد دارد با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیون دلاری یک کارخانه رباتیک در چین بسازد که ربات های مختلف تولید می کند.شرکت رباتیک سوئیسی ABB اعلام کرد برای ساخت یک کارخانه رباتیک در چین که پیشرفته باشد در شانگهای ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه گذاری می کند. در این کارخانه رباتیک، ربات ساخته می شود. شرکت سوئیسی برای ساخت محصولات خود از ربات تک بازوی YuMi استفاده می کند. این ربات قبلا رهبری یک ارکستر را نیز انجام داده است.

همچنین قرار است از نرم افزار SafeMove۲ در این واحد تولیدی استفاده شود.این نرم افزار و ماشین های اتوماتیک دیگر سبب می شوند انسان ها بتوانند در نزدیکی ربات های YuMi به طور ایمن فعالیت کنند. ABB قصد دارد این کارخانه را به پیشرفته ترین واحد ربات سازی در جهان تبدیل کند.

درهمین راستا کارخانه به یک مرکز تحقیق و توسعه مجهز می شود تا فعالیت های این شرکت در حوزه عضو مصنوعی را سرعت بخشد. علاوه برآن در این کارخانه طیف وسیعی از ربات ها برای شرکت های چینی از جمله خودروسازان و تولید کنندگان دستگاه های الکترونیکی ساخته می شود. ABB تخمین می زند این کارخانه در اواخر ۲۰۲۰ فعالیت خود را آغاز کند.

مشاوره، طراحی و راهکارهای شبکه
به شما اطمینان می‌دهیم که بهترین و مناسب‌ترین قیمت سوئیچ شبکه را با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم، زیرا فروش سوئیچ شبکه پایان راه و تعهد ما نیست، ما به رضایت شما می‌اندیشیم. برای صحبت با متخصصان شبکه و فیبر نوری تماس بگیرید.982144446012sale@ittelecom.ir
لینک کوتاه: https://ittelecom.ir/shrlnk/20